Gwiazdy

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się sukcesem syna. "Moje dziecko mistrzem Polski"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają powody do dumy. Ich syn Konstanty, który jeździ konno został mistrzem Polski w tej dyscyplinie. "Fantastycznie. Brawo Kostek! Gratulacje Malinko" - skomentowała Anna Klaczyńska, prowadząca Dzień Dobry TVN.

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko od lat pasjonują się jeździectwem. Żona dziennikarza jest prywatną instruktorką i ma stadninę koni w Gałkowie. Okazuje się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ich trójka dzieci: Konstanty, Aleksander i Laura jeździectwo mają we krwi, a najstarsza z pociech ma za sobą pierwsze sukcesy.

Zobacz wideo: Piotr Kraśko wspiera fundację TVN

Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN

Karolina Ferenstein-Kraśko o sukcesie syna

Dumna mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie kilka kadrów ukazujących, jak 14-letni Konstanty dzielnie startuje w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Młody jeździec pokonał 80 zawodników, a Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się sukcesem syna.

Aaaaaaa Mamy To! Moje dziecko MISTRZEM POLSKI!!! @k.krasko12 Armstrong zdobyli ZŁOTY MEDAL Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych we wspaniałym stylu zwyciężyli!!! Przejeżdżając bez żadnego błędu i w najlepszym czasie Dwunowrotowy Finał Mistrzostw Polski oraz rozgrywkę!!!! W Mistrzostwach brało udział 80 zawodników!!! Wielkie podziękowania dla całego #GalkowoPerlageTeam 

Polskie gwiazdy, które kochają jeździectwo

Pod postem Karoliny Ferenstein-Kraśko posypały się liczne gratulacje. Nie zabrakło też ciepłych słów od gwiazd, które same jeżdżą konno i są stałymi bywalcami podczas turnieju Gałkowo Perlage Masters. Mowa m.in. o Kindze Rusin i Agnieszce Woźniak-Starak, które doceniły sukces Konstantego i jego mamy. "Szacun!" - skomentowała nasza prowadząca. "GRATULACJE dla Kostka, ale dla Ciebie też! Wiem, ile to kosztuje pracy, wyrzeczeń i poświęcenia! Bez Ciebie to by było niemożliwe!" - dodała Kinga Rusin.

Wtórowały im też inne znane osoby z pierwszych stron gazet. "Brawo" - napisał projektant Łukasz Jemioł. "Fantastycznie. Brawo Kostek! Gratulacje Malinko" - brzmi wpis Anny Kalczyńskiej.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości