Gwiazdy

Maffashion przebrała się na Halloween za Matę. "To moja MAFOREAKCJA"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Dzień Dobry TVN/x-news

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion na tegoroczne Halloween wybrała oryginalną kreację. Popularna blogerka modowa postanowiła bowiem przebrać się za Matę, rapera, który podbija polską scenę muzyczną. "Jest to sztos" - skomentowała Małgorzata-Rozenek Majdan.

Gwiazdy świętują Halloween

31 października w wielu krajach obchodzone jest Halloween. Mimo że zwyczaj ten jest najpopularniejszy w kulturze amerykańskiej, to z roku na rok zyskuje coraz więcej miłośników także w naszym kraju. Szczególnie polskie gwiazdy pokochały to święto i co roku zaskakują swoimi przebraniami.

Do tego grona zaliczają się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, która w tym roku z całą rodziną przebrała się za Addamsów, a Katarzyna Zielińska została Superbohaterką. Natomiast prawdziwą furorę w sieci swoją kreacją wywołała Maffashion.

Zobacz wideo: Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku

Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku
Przebrania na najstraszniejszy dzień w rokuJak samodzielnie zrobić kostium na Halloween?
Dzień Dobry TVN

Halloween: Maffashion jako Mata

Znana influencerka na tegoroczne Halloween przebrała się za rapera Matę, którego kawałki momentalnie stają się hitami. Maffashion na swoim Instagramie zamieściła kilka ujęć, na których prezentuje się w klasycznej dla Maty fryzurze oraz dresie, a także zajada frytki nawiązując do popularnej reklamy jednej z restauracji.

MAFA 34. "To moja MAFOREAKCJA" Happy Halloweekend

Internauci docenili jej podobieństwo do Maty, a gwiazdy zachwycają się strojem Julii Kuczyńskiej. "To Twoja Maforeakcja" - skomentowała aktorka Julia Chatys. "GENIALNE" - dodał piosenkarz Dawid Kwiatkowski. "Hit! Nareszcie spotkam się z Matą!" - oznajmiła Ada Fijał, "Mega" - napisała aktorka Maja Bohosiewicz, "Jest to sztos" - podsumowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości