Gwiazdy

Maffashion przebrała się na Halloween za Matę. "To moja MAFOREAKCJA"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Julia Kuczyńska Maffashion

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion na tegoroczne Halloween wybrała oryginalną kreację. Popularna blogerka modowa postanowiła bowiem przebrać się za Matę, rapera, który podbija polską scenę muzyczną. "Jest to sztos" - skomentowała Małgorzata-Rozenek Majdan.

Gwiazdy świętują Halloween

31 października w wielu krajach obchodzone jest Halloween. Mimo że zwyczaj ten jest najpopularniejszy w kulturze amerykańskiej, to z roku na rok zyskuje coraz więcej miłośników także w naszym kraju. Szczególnie polskie gwiazdy pokochały to święto i co roku zaskakują swoimi przebraniami.

Do tego grona zaliczają się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, która w tym roku z całą rodziną przebrała się za Addamsów, a Katarzyna Zielińska została Superbohaterką. Natomiast prawdziwą furorę w sieci swoją kreacją wywołała Maffashion.

Zobacz wideo: Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku

Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku
Przebrania na najstraszniejszy dzień w roku Jak samodzielnie zrobić kostium na Halloween? Źródło: Dzień Dobry TVN

Halloween: Maffashion jako Mata

Znana influencerka na tegoroczne Halloween przebrała się za rapera Matę, którego kawałki momentalnie stają się hitami. Maffashion na swoim Instagramie zamieściła kilka ujęć, na których prezentuje się w klasycznej dla Maty fryzurze oraz dresie, a także zajada frytki nawiązując do popularnej reklamy jednej z restauracji.

MAFA 34. "To moja MAFOREAKCJA" Happy Halloweekend

Internauci docenili jej podobieństwo do Maty, a gwiazdy zachwycają się strojem Julii Kuczyńskiej. "To Twoja Maforeakcja" - skomentowała aktorka Julia Chatys. "GENIALNE" - dodał piosenkarz Dawid Kwiatkowski. "Hit! Nareszcie spotkam się z Matą!" - oznajmiła Ada Fijał, "Mega" - napisała aktorka Maja Bohosiewicz, "Jest to sztos" - podsumowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości