Gwiazdy

Mama Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej obchodzi 80. urodziny. Piękny bukiet kwiatów robi wrażenie

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest znaną i lubianą polską aktorką. Gwiazda publikuje w mediach społecznościowych wiele zdjęć ukazujących jej życie prywatne. Tym razem pochwaliła się fotografią swojej mamy, która obchodziła 80. urodziny.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - życie i kariera

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest 57-letnią aktorką telewizyjną, teatralną i filmową, urodzoną w Opolu Lubelskim. Do 1998 roku występowała w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Znana jest między innymi z produkcji "39 i pół tygodnia" czy "Kryminalni".

Jej mąż, Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Para doczekała się piątki dzieci – Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego, a także wnuka, Józefa. Najstarszy syn Małgorzaty, Antoni jest aktorem, reżyserem i scenarzystą. W sierpniu 2021 roku wziął ślub z Joanną Opozdą. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojego życia.

Zobacz video: Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym

Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym
Antoni Królikowski o swoim życiu rodzinnymAntoni Królikowski o swoim życiu rodzinnym
Dzień Dobry TVN

Urodziny mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się na Instagramie, że jej mama obchodzi 80. urodziny. Aktorka wstawiła także fotografię swojej rodzicielki z ogromnym bukietem róż. - Mama Ela 80 lat - napisała w poście gwiazda.

Pod zdjęciem posypały się życzenia. Fani napisali: "Cudowne mieć mamę. Trzeba celebrować każdą chwilę, którą możecie spędzić razem", "Zdrowia!!!! Jaka Julia jest podobna do Babci!", "Cudownie. Zdrówka jak najwięcej, radości i serdeczności", "Jaka piękna Pani. Jak te jesienne róże" oraz "Zdrówka i szczęścia dla Mamy". Redakcja serwisu Dzień Dobry TVN także dołącza się do życzeń.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Pozostałe wiadomości