Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński wiele razem przeszli. Co teraz szykują? "Spowiadałem mu się"

Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński
Kamil Pilklikiewicz/East News
Od czasu, gdy Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński zawarli pakt w programie "Agent - Gwiazdy" minęło już 5 lat, jednak ich przyjaźń wciąż trwa. Panowie wystąpili razem w kilku produkcjach, niedawno Tomasz bawił się na weselu Antka. Teraz okazuje się, że szykuje się kolejny projekt z ich udziałem

Przyjaźń Antka Królikowskiego i Tomasza Oświecińskiego

Znajomość obu panów zaczęła się w dosyć niespodziewanych okolicznościach - obaj wybrali się do Afryki tropić Agenta w programie "Agent - Gwiazdy" w TVN. Już pierwszego dnia wylądowali razem w pokoju i tak właśnie zaczęła się ich przyjaźń. Teraz Antek pokusił się o zdjęcie z kolegą z branży, a w opisie podsumował ich wspólne, zawodowe dokonania.

Byliśmy razem w Afryce, gdzie wygrywaliśmy Agenta, spowiadałem mu się w "Polityce", a nawet graliśmy zakochanych w sobie facetów w filmie "Swingersi". Znowu razem. Nadchodzą kłopoty. Bądźcie czujni

- zapowiedział nowy projekt. Czyżby szykował się nowy film z udziałem tej dwójki? Na odpowiedź przyjdzie nam z pewnością jeszcze chwilę poczekać.

Misiek Koterski komentuje zdjęcie Antka Królikowskiego

Pod zdjęciem znalazło się wiele komentarzy fanów obu panów, wśród nich także wpis ich wspólnego kolegi z branży, Miśka Koterskiego: "Baja. Rozjadę was jak żaby na asfalcie" - zażartował.

Komentarz pod opublikowaną przez Antka fotografią zostawił także sam Tomasz Oświeciński. "Dobrze mieć obok siebie kogoś takiego, na kim ZAWSZE możesz polegać. Dziękuję Antonio" - napisał.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Bracia Królikowscy – Janek, Antek i Ksawery

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: Katarzyna Lackowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla