Tomasz Oświeciński

  Po narzędzia budowlane sięgnęła między innymi córka Zofii Ślotały. Jak obecne na wydarzeniu w Centrum Nauki Kopernik gwiazdy oceniają tę akcję?

  Tomasz Oświeciński to aktor, trener personalny i zawodnik MMA. Najbardziej jednak spełnia się w roli ojca i męża. Maja Oświecińska to jego największa duma. 12-latka wystąpiła w programie "Uwaga: Kulisy Sławy", gdzie zdradziła, że idzie w ślady znanego ojca. Swoją historię opowiedział Także Iwo Rajski.

  Które żarty bawią Mikołaja Roznerskiego, a które Adrianę Kalską czy Dawida Wolińskiego?

  W życiu Tomasza Oświecińskiego zaszły ostatnio poważne zmiany. Aktor i jego najbliżsi po wielu miesiącach oczekiwania przeprowadzili się do nowego domu. Wnętrze budynku zostało urządzone z dbałością o każdy detal. Przekonał się o tym Mateusz Hładki, który złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu.

  "Walczymy, by była z nami w Wigilię".

  Julia Krempa ma 10 lat, a na swoim koncie liczne sesje zdjęciowe i kampanie reklamowe. Zagrała również Barbarę Krafftównę, główną bohaterkę z czasów dzieciństwa w filmie pt. "Krafftówna w krainie czarów". O tym, jak mądrze poprowadzić karierę nieletnich, porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze współwłaścicielem agencji aktorskiej Jerzym Gudejko, aktorem Tomaszem Oświecińskim i jego córką Mają Oświecińską.

  Tomasz Oświeciński kilka lat temu przez przypadek zakochał się w koniach i od tamtej pory z zaangażowaniem oddaje się swojej pasji. Po to, by być bliżej ukochanych zwierzaków, wyprowadził się nawet z warszawskiego mieszkania. Teraz aktor pokazał, jak dosiada wierzchowca i zachwycił fanów.

  Od czasu, gdy Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński zawarli pakt w programie "Agent - Gwiazdy" minęło już 5 lat, jednak ich przyjaźń wciąż trwa. Panowie wystąpili razem w kilku produkcjach, niedawno Tomasz bawił się na weselu Antka. Teraz okazuje się, że szykuje się kolejny projekt z ich udziałem

  Tomasz Oświeciński słynie ze swojej muskulatury i wzbudzania respektu. Ostatnio jednak zaskakuje fanów swoją sylwetką. Jak wyjaśnia, stoi przed nim trudne zadanie. Wkrótce zagra najtrudniejszą rolę w życiu, do której właśnie się przygotowuje.

  Tomasz Oświeciński rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Aktor wrzucił do sieci zdjęcia z budowy swojego domu. Przy okazji zobaczyliśmy, jak dzisiaj wygląda jego córka Maja. Dziewczynka także nie może się doczekać, aż wszystko będzie gotowe.

  Tomasz Oświeciński może być dumny ze swojej jedynej córki Mai. Nastolatka, podobnie jak inni uczniowie w Polsce, świętuje właśnie zakończenie roku szkolnego. Do domu wróciła nie tylko ze świadectwem z czerwonym paskiem, ale także ze stypendium naukowym. - To zaszczyt być Twoim tatą - napisał aktor w mediach społecznościowych.

  Tomasz Oświeciński, aktor, trener personalny i zawodnik MMA uwielbia spędzać czas ze swoją 12-letnią córką Mają oraz żoną Aleksandrą. Tym razem na przejażdżkę zabrał córkę, a zdjęciem pochwalił się w sieci. Burzliwą dyskusję wśród internautów wywołał makijaż dziewczynki.

  W życiu Tomasza Oświecińskiego zapowiadają się niemałe zmiany. Aktor zawodowo zagra w komediach, a prywatnie właśnie buduje dwupoziomowy dom na działce o powierzchni 1000 m2. O swoich planach opowiedział Mateuszowi Hładkiemu, który wybrał się z kamerą na teren budowy. Przy okazji widzowie mogli zobaczyć wizualizację pomieszczeń.

  Wielkimi krokami zbliża się jesień – przez jednych uwielbiana za kolorowe liście, przez innych nienawidzona za słotę i szybko zapadający zmrok. Znane i lubiane osoby postanowiły więc w pełni wykorzystać ciepłe dni. W jaki sposób spędzają ostatni weekend lata?

  Gwiazdy przyzwyczaiły nas już do publikowania fotografii sprzed lat, na których prezentują swoje dawne oblicze. W ostatnim czasie na taki krok zdecydował się także Tomasz Oświeciński. Swoim wizerunkiem zszokował fanów. "Nie do poznania" - wybrzmiało w komentarzach pod postem.

  Tomasz Oświeciński wielokrotnie pojawiał się w produkcjach Patryka Vegi. Aktor postanowił jednak, że jego współpraca z popularnym reżyserem dobiegła końca. Jak przyznał, decyzja ta nie była łatwa. Co za nią stało?

  11-letnia Maja, córka Tomasz Oświecińskiego, o swoim tacie mówi, że to jej pitbull obrońca. Rzeczywiście postura Tomka może odstraszyć nawet tych najzuchwalszych. A przynajmniej do momentu, aż zobaczą łagodniejszą stronę aktora, która pojawia się, gdy ten wraz z córką oddaje się wspólnej pasji, jaką jest jazda konna.

  Michał Piróg i Tomasz Oświeciński nie ukończyli szkoły aktorskiej, a mimo to postanowili wkroczyć w świat filmu i teatru. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jakie mają wykształcenie, czy ktoś ich uczy aktorstwa i jak przygotowują się do ról. Naszym gościem był również Daniel Olbrychski. Okazuje się, że aktor dopiero w 2010 r. zdobył dyplom Akademii Teatralnej w Warszawie. Dlaczego nie ukończył szkoły aktorskiej w młodości?

  Są rodzice, którzy chętnie podrzucają dzieci swoim rodzicom. Czy to samo robią goście Dzień Dobry Wakacje: dziennikarka Odeta Moro, aktor i trener personalny Tomasz Oświeciński oraz trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz? Czy dziadkowie rozpieszczają ich dzieci?

  Czasami trudno jest nam zapomnieć o byłym partnerze i przeboleć jego utratę, dlatego - jeśli jest taka możliwość - decydujemy się na powrót do niego. Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? O czym warto pamiętać, kiedy już się na to zdecydujemy? Czy powrót do kogoś, kto nas zdradzał ma sens? Zapytaliśmy o to psycholog i terapeutkę par Marzenę Mawricz.

  Córka Tomasza Oświecińskiego w serialu "Na Wspólnej" gra córkę Kuby Wesołowskiego. Co o karierze Mai mówi sam aktor? Czy jest zadowolony, że dziewczynka weszła do show-biznesu? Czy córka Tomka wiąże swoją przyszłość z aktorstwem? I czy Oświeciński chciałby zagrać w filmie razem z Mają? z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kto był wzorowym uczniem i pilnie się uczył, a kto wolał raczej iść na siłownię niż do szkoły? Na wspomnienia ze szkolnych lat namówiliśmy dziś, w studiu Dzień Dobry TVN, Joannę Lazer, Tomasza Oświecińskiego, Sylwię Gliwę i Piotra Kędzierskiego. Jak wy wspominacie lata spędzone w szkolnej ławce? Wracacie pamięcią do tamtych czasów?

  Przez ostatni tydzień widzowie Dzień Dobry TVN wybierali najładniejszy sweterek świąteczny. Można było głosować na trzy sweterki. Pierwszy przygotowali Joanna Przetakiewicz i Tomasz Oświeciński, drugi - Joanna Lazer i Macademian Girl, a trzeci - Kajetan Kajetanowicz i Maciej Sieradzky. Które wdzianko wybrali widzowie? W jaki sposób będzie można nabyć te sweterki?

  Święta za pasem, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, jak gwiazdy planują spędzić Święta Bożego Narodzenia. Co powiedzieli jej: Edyta Herbuś, Michał Piróg, Natalia Siwiec, Leszek Stanek, Maja Sablewska, Agnieszka Włodarczyk, Roma Gąsiorowska, Katarzyna Sowińska, Tomasz Oświeciński, Maciej Zakościelny i Grażyna Torbicka. Wyjeżdżają do rodzin czy sami organizują Wigilię? A może wybierają się do ciepłych krajów?

  Przez ostatni tydzień Tomasz Oświeciński, Kajetan Kajetanowicz i Joanna Lazer - Ruda z "Red Lips", we współpracy z Joanną Przetakiewicz, Tamarą Gonzales Perea i Maciejem Sieradzky'm, pracowali nad swoimi świątecznymi sweterkami. Dziś mieliśmy okazję zobaczyć efekty ich pracy. Który duet wykazał się największą fantazją? Zobaczcie!

  ...z założeniem swojego świątecznego sweterka. Kogo poprosił o pomoc w przymiarkach?

  ...do udekorowania bożonarodzeniowego sweterka. Ciekawe co powiedzą koledzy Tomka? A jego "bombowy sweterek" zobaczycie w weekend w Dzień Dobry TVN.

  Przez wiele lat sweterki z reniferami, bałwanami i choinkami kojarzyły się raczej z kiczem. Ostatnio jednak stały się w wielu domach nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. O fenomenie świątecznych sweterków rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: wokalistką Red Lips Joanną Lazer, aktorem Tomaszem Oświecińskim i kierowcą rajdowym Kajetanem Kajetanowiczem. Czy mają takie sweterki?

  Został dostrzeżony, kiedy pracował jako ochroniarz w jednym z warszawskich klubów. Od tamtej pory zagrał m.in. w: "Służby Specjalne", "Pitbull. Nowe porządki", "Być jak Kazimierz Deyna", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Tomasza Oświecińskiego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o jego pracę. Czy kiedykolwiek marzył o aktorstwie? Pamięta swój pierwszy dzień na planie? Szybko uczy się tekstu? Powiedział nam również o swoich relacjach z córką. Jak spędzają czas?

  Bartek Jędrzejak wybrał się dziś do Gródka nad Dunajcem by z bliska przyjrzeć się pierwszej edycji Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Zobaczcie kto bierze w nich udział, i kto jest murowanym faworytem! ;-)