Najpierw się rozwiedli, a potem znowu związali. Czy Ola i Tomek Oświecińscy planują drugi ślub?

20230106-DDTVN-68_Easy-Resize
Recepta Oli i Tomka na szczęśliwy związek
Źródło wideo: Dzień Dobry TVN
Źródło zdj. gł.: Michał Żebrowski/East News
Tomasz Oświeciński tworzy szczęśliwy związek z byłą żoną Aleksandrą. Kto z nich zaproponował, aby się zejść po rozwodzie? Dlaczego się na to zdecydowali? Czy planują drugi ślub? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Miłość Tomka Oświecińskiego

Tomek Oświeciński jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta skończył właśnie 50 lat i tworzy szczęśliwą rodzinę z partnerką Olą oraz ich wspólną córką Mają. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jego relacja z ukochaną przeszła poważną próbę, gdyż para rozwiodła się w 2016 roku.

Mimo rozstania, ich uczucie nie wygasło i dlatego postanowili dać sobie drugą szansę. - Ja już zapomniałem, że się rozwiedliśmy, żyjemy razem już chyba sześć lat. Ten czas dał nam do myślenia, jesteśmy też już innymi ludźmi, bardziej się znamy i cenimy. Jest wszystko dobrze - tłumaczy aktor.

Recepta na szczęśliwy związek

Mateusz Hładki postawił przeprowadzić z parą quiz. Jakie usłyszał odpowiedzi? Okazało się, że to zwykle Aleksandra wyciąga rękę na zgodę, a Tomek częściej wywołuje kłótnie. Reporter dowiedział się także, że to aktor wykonał pierwszy krok, by ponownie związać się z ukochaną.

Czy para ponownie zdecyduje się ślub? - To tylko papierek, my jesteśmy razem, uczucie trwa. Nie wiem, co by to miało nam dzisiaj dać - tłumaczy Aleksandra. - Nie czujemy tego, że nie jesteśmy małżeństwem, mówimy o sobie mąż/żona, ale jak będzie trzeba, zaprosimy też TVN na ślub - podsumował Tomasz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autorka/Autor: Aleksandra Matczuk