bukiet

  bukiet

  Żeby podarować piękny bukiet komuś bliskiemu, latem można wykorzystać kwiaty dostępne na polach i poboczach dróg. Na jakie rośliny powinniśmy zwrócić uwagę i które wytrzymają w wazonie długi czas? Radzi ekspert Zygmunt Sieradzan, florysta.

  Niebanalny bukiet z kwiatów i owoców z pewnością ucieszy każdego miłośnika roślin. Nasza gościni Ksenia Florińska od kilku lat zajmuje się tworzeniem kompozycji dosłownie ze wszystkiego. Najbardziej jednak kocha tworzyć zestawy z owoców. W studiu Dzień Dobry TVN pokazała krok po kroku, jak taki wykonać.

  Jakie trendy będą obowiązywać tej jesieni jeżeli chodzi o dekorację ślubną? Okazuje się, że wcale nie pastele. Izabela Janachowska w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o najnowszych tendencjach ślubnych. Modne będą dodatki w kolorze wina, purpury, fioletu czy burgundu. Jeżeli chodzi o bukiet panny młodej to w tym sezonie stawiamy na nieoczywiste rozwiązania. Co to znaczy?

  Kobiecie nie wypada liczyć lat, ale Beata Tyszkiewicz z uśmiechem na twarzy przyznaje się, że zaczyna swoje czwarte "dwudzieste" urodziny. Jedyna taka, prawdziwa polska, dama 14 sierpnia skończyła 75 lat! Urodziła się w pałacu w Wilanowie. Czego zazdrości jej Robert Kantereit? Czy pamięta swój pierwszy huczny bal urodzinowy? Czym według Beaty Tyszkiewicz jest "męskość"? Co lubi u mężczyzn i, co dostała na urodziny?

  Kwiaty są bardzo ważnym elementem ślubu i wesela. O trendach florystycznych w tym sezonie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Elżbietą Kosińską-Wappa, mistrzem florystyki. Z jakich kwiatów nie powinno się robić bukietów ślubnych? Co zrobić, by wiązanka ślubna przetrwała nieco dłużej?