Chciała złapać ślubny bukiet. W euforii staranowała kilkuletnią dziewczynkę

Kobieta taranuje dziecko
Niefortunna zabawa weselna
Źródło: Lumi Images/Hudolin-Kurtagic/Getty Images
Zabawy na weselu nie zawsze kończą się po naszej myśli. Tak było w przypadku kobiety, która - pragnąc złapać bukiet panny młodej - z impetem wpadła na stojące obok niej dziecko. Film zdobywa ogromną popularność w sieci. Do tej pory obejrzało go ponad 5 milionów osób.

TikTok - zabawa na weselu

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy dosłownie wszystko - od zabawnych filmów po interesujące poradniki czy opowieści o niezwykłych sytuacjach z życia codziennego. W prawdziwość wielu z nich naprawdę trudno uwierzyć, jednak to nagranie z wesela zdecydowanie nie wygląda jak wyreżyserowana scena.

Ślub i wesele

Źródło: Dzień Dobry TVN
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny

Wszystko wydarzyło się podczas jednego z najbardziej emocjonujących momentów podczas wesela - rzutu bukietem. Ta tradycja cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach na świecie. Według przesądu gościni, która złapie kwiaty panny młodej, w krótkim czasie pożegna się ze swoim panieństwem.

Niezręczny finał weselnej zabawy

Nic dziwnego, że wiele kobiet dość poważnie podchodzi do tej zabawy, a niektóre nawet zbyt poważnie, co pokazał TikTok Caroline Souther. Na filmie widzimy grupę kobiet oczekującą na rzut panny młodej. Wśród kilkunastu kobiet stoi również kilkuletnia dziewczynka, która też chciała wziąć udział w konkursie.

Gdy kwiaty wniosły się w powietrze, dziecko próbowało je złapać. Niestety w tym momencie zostało staranowane przez dorosłą uczestniczkę weselnej zabawy. Mała dziewczynka przewróciła się na podłogę, a cała sytuacja wzbudziła szok wśród wszystkich gości. Całe szczęście nie stało się jej nic poważnego.

TikTok Caroline stał się viralem. Do tej pory obejrzało go 5,2 milionów użytkowników aplikacji. Wielu z nich twierdzi, że dziewczynka nie powinna brać udziału w zabawie tworzonej z myślą o dorosłych.

- Dlatego uważam, że wesele to nie impreza dla dzieci - skomentowała użytkowniczka. - Jestem za weselami z dziećmi, no ale rodzice powinni trochę dopilnować, aby nie brały udziału w konkursach, bo to raczej nie dla nich - podsumował inny obserwator.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Lumi Images/Hudolin-Kurtagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?