Gwiazdy

Sylwia Bomba wyjechała z córką na zasłużone wakacje. "Była praca, a teraz jest odpoczynek"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba postanowiła odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i wybrała się na egzotyczne wakacje. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zapozowała z córeczką Antoniną. Wyjątkowa pocztówka z podróży wzbudziła zachwyt internautów.

Sylwia Bomba na wakacjach z córką

Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami, a temperatura powietrza z każdym dniem zdaje się przypominać nam o zbliżającej się wielkimi krokami zimie. Nie dziwi zatem fakt, że Sylwia Bomba wybrała się z córeczką na zagraniczny urlop. Gwiazda zdecydowała się na egzotyczną, a co za tym idzie bardzo słoneczną destynację, która z pewnością pozwoli jej oderwać się od codziennych wyzwań.

Na instagramowym profilu młodej mamy pojawiło się zdjęcie, które wyraźnie udowadnia, że wakacje z dzieckiem obfitują w beztroskie, pełne radości chwile.

Była praca, a teraz jest odpoczynek. Czy widzicie te pozę małej modelki po lewej? Wysyłamy słońce 

- napisała Sylwia Bomba pod zdjęciem, na którym zapozowała z małą Antosią podczas kąpieli w oceanie. Szerokie uśmiechy mamy i córki są najlepszym dowodem na to, że wspólnie spędzony czas to dla nich źródło bezgranicznego szczęścia. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy natychmiast zareagowali na wakacyjny wpis.

Sylwia Bomba zapozowała z córką

Nie jest tajemnicą, że Sylwia Bomba stara się poświęcać córce każdą wolną chwilę. Chociaż obowiązki zawodowe zajmują jej sporo czasu, to właśnie relacja z pociechą jest dla niej najważniejsza. Mama i córka są sobie bardzo bliskie, a łącząca je więź jest widoczna na każdym wspólnym zdjęciu. Najlepiej udowadnia to wyjątkowa pocztówka z wakacji, którą gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w mediach społecznościowych.

Post spotkał się z uznaniem internautów, którzy nie pierwszy raz zwrócili uwagę na godną naśladowania postawę młodej mamy. Wielu z nich wyraziło podziw dla idolki, która robi wszystko, by dzieciństwo małej Antosi pełne było beztroski i szczęścia. Inni zdecydowali się odpowiedzieć na pytanie, które Sylwia Bomba umieściła pod zdjęciem.

"Tosia jest mistrzem pozowania, uwielbiam na Was patrzeć!", "Urodzona modelka", "Super, modelka pierwsza klasa", "Tosia skradła to zdjęcie" - czytamy komentarze.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości