Gwiazdy

Klaudia El Dursi w nowej roli. "To była niesamowita przygoda i wyróżnienie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi pojawiła się na planie czwartego odcinka nowej edycji programu "Projekt Lady". Widzowie TVN7 mogli podziwiać prowadzącą "Hotel Paradise" w zupełnie nowej roli. Piękna modelka odwiedziła pałac w Ojrzanowie, by poprowadzić lekcję chodzenia na szpilkach. O swoim pobycie w szkole dla dam opowiedziała na łamach mediów społecznościowych.

Klaudia El Dursi w programie "Projekt Lady"

Widzowie TVN7 kilka razy w tygodniu mają okazję podziwiać Klaudię El Dursi w pięknych okolicznościach zanzibarskiej przyrody. Prowadząca "Hotel Paradise" z zaangażowaniem wspiera uczestników telewizyjnego show w poszukiwaniu miłości i to właśnie dzięki jej staraniom pobyt na rajskiej wyspie jest dla nich niepowtarzalnym doświadczeniem. Tym razem modelka zdecydowała się pomóc także dziewczętom, które wzięły udział w innym, równie popularnym formacie. Pojawiła się w pałacu w Ojrzanowie, by spotkać się z bohaterkami programu "Projekt Lady".

Wyjątkowe odwiedziny niosły za sobą niełatwe wyzwanie, z którym musiały zmierzyć się kandydatki do tytułu Pierwszej Damy "Projektu Lady". Klaudia El Dursi udzieliła im kilku cennych wskazówek, dotyczących sztuki chodzenia na szpilkach. Przygotowała też oryginalny tor przeszkód, sprawdzający umiejętności młodych dam. Co więcej, prowadząca "Hotel Paradise" przyniosła ze sobą wspaniały upominek, który trafił do rąk jednej z najpilniejszych uczennic.

Zobacz wideo: Sentymentalna podróż po Bydgoszczy z Klaudią El Dursi

Sentymentalna podróż po Bydgoszczy z Klaudią El Dursi
Sentymentalna podróż po Bydgoszczy z Klaudią El Dursi Sentymentalna podróż po Bydgoszczy z Klaudią El Dursi Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Klaudia El Dursi o gościnnym udziale w "Projekcie Lady"

Pobyt w pałacu w Ojrzanowie pozostawił po sobie niepowtarzalne wspomnienia. Klaudia El Dursi opublikowała na swoim instagramowym profilu wpis, w którym nawiązała do tego niecodziennego wyzwania.

To była niesamowita przygoda i wyróżnienie! Zostałam zaproszona do "Projektu Lady" , żeby pomóc dziewczynom w chodzeniu na szpilkach. To był cudowny czas i piękne doświadczenie

- zapewniła modelka w poście. Zwróciła się także do fanów, którzy nie mogli zobaczyć wyjątkowego odcinka 6. edycji programu "Projekt Lady" na antenie TVN7. Zachęciła ich do tego, by nadrobili zaległości z pomocą serwisu Player.pl.

Internauci nie pozostali obojętni na wpis, który przykuł ich uwagę z wielu powodów. Niektórzy z zapałem chwalili urodę i styl Klaudii El Dursi, inni zgodnie stwierdzili, że jej gościnny udział w "Projekcie Lady" także i dla nich okazał się niesamowitym przeżyciem.

"Miła niespodzianka", "Specjalnie włączyłam, żeby zobaczyć jak wypadłaś", "Niesamowita uroda, styl i prawdziwa klasa!", "Cudowna" - pisali zachwyceni fani.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości