Gwiazdy

Najsłynniejsza niewydana piosenka ostatnich lat. Posłuchajcie nowego utworu sanah

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Bartosz Krupa/East Newssanah

Na ten utwór fani sanah czekali od wielu miesięcy. Piosenka "kolońska i szlugi" ukazała się teraz nie w jednej, a dwóch wersjach. To właśnie ten kawałek promuje nadchodzącą trasę koncertową artystki, a także specjalną wersję albumu "Irenka", która pojawi się już w listopadzie.

Piosenka "kolońska i szlugi"

Kilka miesięcy temu sanah podczas trasy koncertowej zaprezentowała na scenie fragment swojego nowego utworu, który stał się viralowym hitem na TikToku. Słuchaczom tak bardzo przypadł do gustu, że nie mogli doczekać się jego premiery. Piosenka ukazała się w końcu 29 października w serwisach streamigowych oraz na YouTube i totalnie zaskoczyła fanów. Okazało się bowiem, że "kolońska i szlugi" doczekała się dwóch wersji - podstawowej i "do snu". Promuje ją 8-minutowy teledysk, który został współreżyserowany przez samą piosenkarkę, czyli Zuzannę Irenę Jurczak.

Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?
Sanah - na czym polega fenomen młodej gwiazdy?

Teledysk do piosenki "kolońska i szlugi"

W swojej najnowszej piosence sanah opowiada historię nieszczęśliwej miłości - ona kochała jego, on jednak odszedł i urządził sobie życie z inną. Jej natomiast zostały wspomnienia i wodoodporny tusz, żeby łzy nie rozmazywały makijażu. Tak prosta opowieść szybko ujęła serca tysięcy słuchaczy i wideo ma już 970 tys. wyświetleń. Teledysk trwa 8 minut, ponieważ wokalistka postanowiła zmieścić w nim dwie wersje utworu, czyli pierwszą, dynamiczną i drugą, balladową. Również film jest zrealizowany w ten sposób, by wprowadzić w stan melancholii - najpierw główna bohaterka imprezuje i randkuje z chłopakiem, natomiast później snuje się po ciemnych ulicach, by spotkać ukochanego na opustoszałym placu.

Trasa koncertowa sanah

Utwór "Kolońska i szlugi" zapowiada reedycję "Irenki", czyli drugiego albumu sanah. Jego premiera będzie miała miejsce w piątek 5 listopada. Wiadomo, że na płycie nie zabraknie przebojów dobrze znanych ze standardowej edycji, czyli m.in. "Ale Jazz!" z Vito Bambino czy "ten Stan". Znajdą się tam jednak także dodatkowe i niepublikowane wcześniej nagrania.

Sanah wyruszy również w wielką trasę koncertową pod nazwą "kolońska i szlugi tour", podczas której odwiedzi ponad 20 polskich miast. Rozpocznie ją koncertem na warszawskim Torwarze już w najbliższą niedzielę, 31 października.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości