Małgorzata Ostrowska-Królikowska

    Małgorzata Ostrowska-Królikowska

    Dwa lata temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska została babcią. Z okazji rocznicy urodzin wnuka, aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z małym Józkiem, które opatrzyła podpisem: "Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa". W komentarzach pojawiło się wiele życzeń i gratulacji, fani doszukali się nawet podobieństwa do zmarłego dziadka, aktora Pawła Królikowskiego. 

    Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli parą przez przeszło 30 lat. Przeżyli razem wiele pięknych, ale i trudnych chwil - w 2015 r. aktorowi usunięto tętniaka mózgu. Ciężką walkę z chorobą neurologiczną przegrał rok temu, gdy para obchodziłaby 32. rocznicę ślubu. Czas nie zatarł wspólnych wspomnień - Małgorzata podzieliła się w mediach społecznościowych wzruszającą migawką z przeszłości i rodzinnymi zdjęciami.

    Prezenterka Agnieszka Cegielska, piosenkarka Alicja Majewska i aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazły się wśród nominowanych do tegorocznych "Gwiazd Dobroczynności". Jak zareagowały na nominacje i do kiedy można głosować w konkursie?