Gwiazdy

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie: "To nieustanne zamartwianie się"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to wzięta trenerka, dietetyczka, bizneswoman, a przede wszystkim mama dwóch dziewczynek. I to właśnie macierzyństwo było tematem jej ostatniego postu w mediach społecznościowych. Co zaskoczyło gwiazdę, po urodzeniu dzieci?

Anna Lewandowska - rodzina i kariera

Anna Lewandowska to urodzona w 1988 roku bizneswoman, dietetyczka, sportsmenka i osobowość medialna. Jest też wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji WFF, a także trenerką personalną, z której rad korzysta bardzo wiele osób.

Prywatnie związana jest z Robertem Lewandowskim, którego poznała w 2007 roku. Para zaręczyła się w czerwcu 2011 roku, podczas wakacji na Malediwach, a następnie wzięła ślub. Małżeństwo ma dwie córki – Klarę i Laurę. Anna Lewandowska chętnie wypowiada się w mediach na tematy związane z macierzyństwem.

Zobacz video: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania
Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania Źródło: Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Ostatnio, na Instagramie Anna Lewandowska poruszyła temat macierzyństwa i tego, co zaskoczyło ją po urodzeniu dzieci. - Jestem - chociaż może właściwie mogę już powiedzieć, że kiedyś byłam - perfekcjonistką. Sport nauczył mnie podchodzić do wszystkiego w życiu w sposób zadaniowy. Sprawił, że zawsze dążyłam do tego, żeby być dobra w tym, co akurat robię. Podobnie było z rolą mamy. To była bardzo świadoma decyzja, do której się przygotowywałam. Prawdopodobnie właśnie dzięki temu, że byłam w bardzo dobrej kondycji fizycznej w ciąży udało mi się w ogóle przetrwać pierwszy poród. Są jednak rzeczy, na które nie da się przygotować. Ogrom miłości i troski, który zalewa Cię, kiedy maleństwo przychodzi na świat… nie do opisania! Nie sądziłam, że można kogoś tak mocno kochać, kochać i kochać! Co mnie zaskoczyło? Planowanie. Plan by Ann? Jednak czasami zawodzi. Zawsze wszystko miałam dokładnie zaplanowane, wszystko pod kontrolą. One dwie (i każda z osobna) potrafią jednym zamachem zburzyć najlepiej ułożony plan (by Ann). Wrzuciłam na luz! Choć nie zawsze jestem cierpliwa… Więc jeśli dziś mam odpowiedzieć szczerze na pytanie, co zaskoczyło mnie w macierzyństwie najbardziej, to jest to brak kontroli, nieskończona maksymalna miłoooość i nieustanne zamartwianie się o ich bezpieczeństwo, zdrowie, szczęśliwe dzieciństwo i przyszłość. A Was co zaskoczyło w macierzyństwie? – zakończyła wpis sportsmenka.

Fanki Anny Lewandowskiej chętnie odpowiedziały na zadane pytanie: - "Mnie dzieci nauczyły większej organizacji. Im więcej mam do zrobienia, tym lepiej ogarniam", "Mnie najbardziej zaskoczyło to, ile jest w stanie znieść człowiek/matka, kiedy chodzi o dzieci! Słowa, które kiedyś słyszałam podczas treningu 'twoje ciało może więcej niż podpowiada Ci głowa' tutaj w roli matki są najbardziej trafione! Najbardziej jednak zaskoczyła mnie moja przemiana, inne (łaskawsze) spojrzenie na siebie, no i ta siła, o której istnieniu nie miałam pojęcia. Lubię siebie odkąd jestem mama – czytamy w komentarzach.

A czy Was zaskoczyło macierzyństwo?

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości