Gwiazdy

Justyna Steczkowska pokazała niedoskonałości po ciąży. "Widać, jak inne miałam ciało"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska, niesamowita wokalistka, a także właścicielka perfekcyjnej figury. Niedawno gwiazda opublikowała w sieci archiwalne zdjęcie i pokazała pociążowe niedoskonałości. Jak poradziła sobie z dodatkowymi kilogramami? - Zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś. Moje ciało jest mi wdzięczne – czytamy w opisie.

Justyna Steczkowska - ciało po ciąży

Justyna Steczkowska to artystka, która od lat zachwyca fanów swoim głosem. Właścicielka niesamowitej skali, obdarzona została także dobrymi genami. Perfekcyjnej figury filigranowej wokalistce zazdrości niejedna kobieta, a gwiazda w mediach społecznościowych chętnie dzieli się kadrami podkreślającymi jej wdzięki.

Mimo wielu komplementów i zachwytów artystka niedawno przyznała, że jej ciało nie zawsze wyglądało idealnie. W sieci opublikowała zdjęcie wykonane pół roku po narodzinach córki Helenki. Fotografie opatrzyła opisem:

Lubię to zdjęcie. (...) Widać na nim, jak inne miałam ciało, ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem

- napisała.

Justyna Steczkowska – sposoby na idealną sylwetkę

Archiwalne zdjęcie skłoniło Justynę do refleksji nad ciałem. Gwiazda zwróciła uwagę fanów na istotę dbania zarówno o swoje emocje, jak i zdrową aktywność. Choć po ciąży wokalistka nie zamartwiała się nadprogramowymi kilogramami, dla relaksu i odskoczni postanowiła rozpocząć regularne treningi.

- Zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś. Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału), pomimo tego, że każdy trening to udręka. Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa, gdy na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna, gdy z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin - dodała gwiazda.

Zobacz także:

Teoria 10 tysięcy kroków a odchudzanie. Jaki wpływ na nasz organizm mają długie spacery?

Anna Wendzikowska zachwyca figurą w bikini. "Na plaży najlepiej, bo można chodzić bez maski"

Małgorzata Rozenek chwali się płaskim brzuchem na plaży w Meksyku. "Szok i podziw"

Zobacz także: 25 lat na scenie Justyny Steczkowskiej:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości