Gwiazdy

Justyna Nagłowska zrobiła przerwę od macierzyństwa. "Teraz mamusia ma swój czas, zaraz wracam"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dzień Dobry TVN

Justyna Nagłowska nie pierwszy raz porusza w sieci tematy dotyczące macierzyństwa. Dziennikarka dzieli się nie tylko swoim osobistym doświadczeniem, ale także przeprowadza wiele rozmów ze specjalistami. Niedawno zaproponowała internautkom mały eksperyment. Na czym polega?

Justyna Nagłowska o czasie na odpoczynek

Umówmy się, macierzyństwo najpiękniej wygląda na obrazku. W rzeczywistości każdy dzień spędzony z dzieckiem potrafi doprowadzić rodziców do rozpaczy. Kolki, nocne karmienie, płacz, krzyk oraz naprzemienne sprzątanie i gotowanie. Czasami po prostu trzeba odpocząć, znaleźć czas i przestrzeń dla siebie. Justyna Nagłowska- Szyc zdradziła, że praktykuje zasadę "30 minut dla siebie". Po co? Jak tłumaczy, by obdarować bliskich miłością, należy zacząć od siebie.

Drogie mamy, zróbcie sobie w ten weekend pół godzinki dla siebie. Takie świadome, kiedy powiecie domownikom - kochani teraz mamusia ma swój czas, zaraz wracam. Jesień przyszła i trzeba się przytulić i ukochać, żeby mieć potem co dawać innym. Dajcie znać w niedzielę wieczorem, czy się udało. Trzymam kciuki. Tymczasem życzymy razem z kotkiem cudownego i ciepłego weekendu 

Justyna Nagłowska radzi przerwę od macierzyństwa

Nowy post dziennikarki cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Wiele kobiet przyznało, że z chęcią podejmą wyzwanie, bo właśnie tego potrzebują po całym tygodniu ciężkiej pracy. Panie dzieliły się także swoimi spostrzeżeniami. Według nich każda mama powinna od czasu do czasu wybrać się na kilka dni samotnego wypoczynku.

- "A ja Was przytulam z Karkonoszy! Dzieci zostały z Tatą, a ja z babską ekipą ruszyłyśmy na 4-dniowy trekking w górach, by naładować nasze baterie!", "Wchodzę w to! Nawet godzina dla siebie", "Potrzebuję tego", "Ja właśnie wróciłam ze spaceru z przyjaciółką, ale się naśmiałyśmy, aż mnie wszystkie żebra bolą" - pisały internautki. 

Zobacz wideo:

Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie Kamila Kamińska w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak odnajduje się w roli matki i jak przygotowywała się na narodziny dziecka.
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości