Styl życia

Anastazja Pazura o kompleksach: "W pewnym momencie wstydziłam się całego swojego wizerunku"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Magdalena Nabiałczyk
Czego wstydzi się Anastazja Pazura?
Dzień Dobry TVNCzego wstydzi się Anastazja Pazura?

Anastazja Pazura wstydziła się siebie, swojego ciała i tego, co robi. Córka znanego aktora postanowiła coś zmienić i wesprzeć inne kobiety. Zorganizowała wystawę grafik, na której zmierzyła się ze swoimi kompleksami.

Anastazja Pazura o wstydzie

Anastazja Pazura zajmuje się tworzeniem grafik komputerowych. Robi je codziennie, wiele godzin, a czasem nawet nocami. To nie tylko praca, ale też pasja.

- Kocham swoją pracę. Zawsze, jak dostaję nowego klienta, nowe zadanie, to się bardzo cieszę - podkreśliła Anastazja Pazura.

Graficzka zdobyła się na szczere wyznanie, że po 30. roku życia zaczęła zmagać się ze wstydem. Jednak postanowiła dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje. Znalazła także inne kobiety, które czuły się podobnie. Rozmawiała o tym z przyjaciółkami, ale nie tylko.

- Wstydziłam się swojej twarzy, wstydziłam się uszu, włosów. Tak właściwie, w pewnym momencie, to wstydziłam się całego swojego wizerunku, więc stwierdziłam, że muszę wejść głębiej i zobaczyć, o co tak naprawdę mi chodzi - wspominała. - Wstyd to nie jest coś, co da się tak raz na zawsze pokonać, teraz mam doświadczenie, jak sobie z tym poradzić, mam więcej wyrozumiałości wobec siebie i wobec innych, bo to też zawsze idzie w parze - dodała.

Kiedy zrozumiała, jak wiele kobiet zmaga się ze wstydem oraz jak ważne jest, żeby rozmawiać i się wzajemnie wspierać, postanowiła zorganizować wystawę.

- Ja ją przede wszystkim cenię za odwagę. Zrobiła wernisaż i powiedziała, "tym się interesuję, jest to ciało kobiece" - podkreśliła Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury.

- Pracuje w różnych technikach, co mi bardzo imponuje. Ta wystawa była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo to jest coś nowego, tego nie widziałem - zdradził Cezary Pazura, tata Anastazji.

Anastazja Pazura i jej relacja z ojcem

Anastazja Pazura i jej ojciec Cezary Pazura zostali sami pierwszy raz, gdy była mała, a później, gdy była nastolatką. Wyznała, że były to ciężkie doświadczenia dla aktora, ale ona również długo była zła.

- Wyrzuty, no bo przecież to są dorośli ludzie, oni powinni wiedzieć, jak się zachować, powinni mieć odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale z czasem, jak sama stałam się doroślejsza, to zauważyłam, że my wszyscy tak naprawdę udajemy, że jesteśmy dorośli, a robimy to, co uważamy, że jest w porządku - wyznała Anastazja Pazura.

Aktor opowiadał, że jego córka była dzieckiem barwnym, miała nieograniczoną wyobraźnię. Ona natomiast twierdzi, że przez to, że dużo rzeczy było jej zabraniane, nauczyła się kombinować.

- Wtedy, jako ojciec, dostawałem takiej żyły - wyznał aktor.

Teraz łączą ich przyjacielskie relacje, są dobrymi partnerami i wiele rzeczy robią wspólnie. Anastazja Pazura zapewniła, że również z Edyta Pazurą ma dobre relacje. Wszyscy mogą na sobie polegać i się wspierają.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Magdalena Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości