Najnowsze

Adele wraca z nowym singlem po 6 latach przerwy. O czym śpiewa w piosence "Easy On Me"?

Najnowsze

Autor:
Oskar
Netkowski

Adele i jej "Easy On Me" już podbija platformy streamingowe. Nadeszła długo wyczekiwana przez fanów chwila. Po kilku latach nieobecności na scenie wokalistka prezentuje singiel, który zapowiada jej nowy album. O czym śpiewa w najnowszym utworze?

Adele wydała nowy singiel

Wokalistka w ostatnich latach nie rozpieszczała swoich fanów muzycznie. Jej wielbiciele od sześciu lat czekali na nowe utwory. Ostatnie muzyczne dziecko to płyta "25" z 2015 r. W lutym minionego roku pojawiła się informacja, że nowa płyta piosenkarki ukaże się we wrześniu 2020 r., plany te jednak spaliły na panewce. Teraz nastał czas na dobre informacje. Na swoim profilu na Instagramie gwiazda ogłosiła właśnie, że jej nowy singiel jest już dostępny!

Adele "Easy On Me"

Adele pojawiła się na rynku muzycznym w 2008 r. ze swoim debiutanckim albumem "19" i w mgnieniu oka zaczęła uchodzić za posiadaczkę jednego z najbardziej poruszających głosów na świecie. Mimo młodego wieku stała się żywą legendą muzyki.

33-latka od początku muzycznej kariery podbija listy przebojów. Bilety na jej koncerty wyprzedawały się w mgnieniu oka. Sześć lat temu zrobiła sobie przerwę od muzyki. Teraz w końcu wraca do fanów z nowym singlem. Zobaczcie długo zapowiadane "Easy On Me":

 Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Adele "Easy On Me" - tekst piosenki

There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me in Go easy on my baby I was still a child Didn’t get the Chance to Fel the world around me I had no time to choose What i chosed to do So Go easy on my There ain't no rule for things to change When we are both deeply sock in our ways You can deny, how hard i’ve try I changed you who I was to put you first Now i give up Go easy on my baby I was still a child Didn’t get the Chance to Fel the world around me I had no time to choose What i chosed to do So Go easy on my I had good intentions And i had these hopes But i know it now It probably doasn’t eve show Go easy on my baby I was still a child Didn’t get the Chance to Fel the world around me I had no time to choose What i chosed to do So Go easy on my

Adele "Easy On Me" - tłumaczenie po Polsku

W tej rzece nie ma złota W tej, w której od zawsze myję ręce Wiem, że w tych wodach jest nadzieja Ale nie mogę się zmusić do pływania Kiedy tonę w ciszy Kochanie, wpuść mnie Traktuj mnie łagodnie, kochanie Byłam jeszcze dzieckiem Nie miałam szansy Poczuć świata wokół mnie Nie miałam czasu by wybrać to, co chciałam robić Więc traktuj mnie łagodnie Nie ma miejsca na zmianę naszych rzeczy Kiedy oboje tak głęboko utknęliśmy na naszych drogach Nie możesz zaprzeczyć, jak bardzo się starałam Zmieniłam to, kim byłam, żebyście oboje byli pierwsi na pierwszym miejscu Ale teraz się poddaję Traktuj mnie łagodnie, kochanie Byłam jeszcze dzieckiem Nie miałam szansy Poczuć świata wokół mnie Nie miałam czasu by wybrać to, co chciałam robić Więc traktuj mnie łagodnie Miałam dobre intencje I wielkie nadzieje Ale teraz wiem Prawdopodobnie nawet tego nie było widać Traktuj mnie łagodnie, kochanie Byłam jeszcze dzieckiem Nie miałam szansy Poczuć świata wokół mnie Nie miałam czasu by wybrać to, co chciałam robić Więc traktuj mnie łagodnie

Zobacz wideo: Adele rzuciła alkohol, by chronić swój głos

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości