Gwiazdy

Małgorzata Socha bez tabu o macierzyństwie. Fani: "Siadasz i dociera do ciebie, że nie ma powrotu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościach zabawne zdjęcie i nawiązała do problemu wielu rodziców. Znacie ten moment, gdy wchodzicie wieczorem do pokoju swojej pociechy a tam ogromny bałagan? Ilość lalek, klocków i książeczek leżących na podłodze czasami może przytłoczyć.

Małgorzata Socha – macierzyństwo bez tabu

Małgorzata Socha bez ogródek pokazuje w sieci prawdziwy obraz macierzyństwa. Aktorka dzieli się z fanami nie tylko błogimi chwilami spędzonymi z rodziną, czy ciekawymi ujęciami z jej planów filmowych, ale publikuje także posty związane z codziennymi obowiązkami, z którymi, jak każdy musi się mierzyć. Niedawno gwiazda opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie z pokoju zagruzowanego zabawkami. Jak przyznała, na samą myśl o sprzątaniu jest jej ciężko zebrać się do pracy. Nadeszła jednak najwyższa pora na jesienne porządki.

Czujecie się czasem przytłoczeni?? Ja dzisiaj tak mam próbuję zrobić jesienne porządki

Fani komentują zdjęcie

Pod postem Małgorzaty pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że sami zmagają się z podobnymi problemami. Wieczorne sprzątanie dziecięcych zabawek bywa dla nich męczące i uciążliwe, szczególnie w momencie, gdy wszystkie gadżety leżą na podłodze. Co więcej, internauci zwrócili uwagę także na porozbierane lalki i dodali, że obecnie wiele małych dzieci przechodzi przez etap ciekawości i rozbierania zabawek. - "Najgorszy moment. Siadasz w połowie sprzątania i dociera do Ciebie, ze już nie ma odwrotu, a przed Tobą jeszcze cała podłoga zabawek", "Fascynujący jest etap rozbierania lalek, u nas też wszystkie w negliżu", "Oj znana sytuacja. Jak mam już oczy przebodźcowane, to wpadam z czarnym worem i nie ma litości" - pisali fani.

Zobacz wideo:

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Rodzicielstwo bliskości to szczególna propozycja dla matek i ojców, którzy pragną towarzyszyć dziecku na każdym etapie jego dorastania, uważnie wsłuchiwać się w jego potrzeby i odpowiadać na nie w rozważny sposób. Jak stosować te zasady w życiu codziennym? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości