Gwiazdy

Julia Wieniawa ponownie zakochana. "Teraz znów jestem w związku i postaram się chronić przestrzeń prywatną"

Gwiazdy

Julia Wieniawa

Od długiego czasu w mediach krążyły plotki o rzekomym nowym związku Julii Wieniawy. Aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjawiła, że jest zakochana. Jej wybrankiem jest starszy o 7 lat aktor Nikodem Rozbicki.

Julia Wieniawa – życie prywatne i zawodowe

Julia Wieniawa to młoda gwiazda, która prężnie rozwija swoją karierę. Gra, śpiewa, prowadzi własny biznes i z powiedzeniem inwestuje zarobione pieniądze. Trzeba przyznać, że 21-latka ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów i pieniędzy. Niestety życie prywatne Julii nie zawsze układało się tak kolorowo, jak sprawy zawodowe. Młoda aktorka ma za sobą długi związek z Antkiem Królikowskim oraz rozstanie z Baronem. Choć związki te były dość medialne, teraz są już przeszłością. Gwiazda postanowiła skupić się na sobie i ostatni rok spędziła jako singielka. Samotność w czasie pandemii dała się jednak we znaki.

- Kiedy zostałam w domu, cisza zaczęła być dla mnie bardzo głośna. I przeszkadzała mi, zaczęłam słyszeć swoje myśli i to mnie przerażało. Wcześniej zawsze byłam wśród ludzi, większość wieczorów czy wolnych chwil spędzałam z przyjaciółmi i nagle pandemia mi to uniemożliwiła - opowiadała w rozmowie z "Galą".

Od jakiegoś czasu media spekulowały, że w życiu młodej celebrytki znowu ktoś się pojawił. Paparazzi kilkukrotnie przyłapali Julię w objęciach starszego o 7 lat Nikodema Rozbickiego. Para długo milczała, do czasu. W połowie listopada aktor opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z Julią, a także pochwalił się uroczymi kadrami z wycieczki w góry. W sieci rozgorzała prawdziwa dyskusja.

Julia Wieniawa o samotności i nowym związku

Julia postanowiła przerwać milczenie i rozwiać wątpliwości fanów. Aktorka podczas wywiadu dla magazynu "Gala" przyznała, że rok samotności wiele ją nauczył. Celebrytka zrozumiała, że szczęścia nie można uzależniać od osób trzecich. Najważniejsze jest bowiem, aby niezależnie od innych polubić samego siebie i nauczyć się spędzać czas we własnym towarzystwie.

- Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje. Dlatego długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo - podkreśla Julka

Aktorka ostatecznie zdradziła, że ponownie jest w związku. Tym razem Julka zapowiedziała, że nie zamierza publicznie opowiadać o swojej miłości. Sprawy prywatne zachować chce tylko dla siebie.

Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację

- wyjawiła Julia Wieniawa.

Julii i Nikodemowi życzymy wszystkiego najlepszego i trzymamy kciuki!

Jak z kwarantanną radzi sobie Julia Wieniawa? Zobacz wideo.

Zobacz także:

Czy używanie kropli do nosa od bardzo długiego czasu może wpłynąć na wynik testu na COVID-19?

Naturyzm i nudyzm – co oznaczają te pojęcia? Filozofia naturyzmu i jego historia

Sonia Bohosiewicz morsuje. "Oddychać, myśleć o Karaibach"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Gala

Pozostałe wiadomości