Joanna Koroniewska o zakupowych wpadkach męża i innych panów. "Czasem można odnieść wrażenie, że urwaliście się z choinki"

Gwiazdy

Bartosz Krupa / East News

Joanna Koroniewska postanowiła podzielić się z fanami małą wpadką swojego męża. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych listę zakupów i faktyczne produkty, jakie Maciej Dwobor przyniósł do domu. - O tych różnicach i niezrozumieniu można napisać obszerną pracę doktorską – napisała.

Joanna Koroniewska o wpadkach męża

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od 18 lat tworzą szczęśliwy związek. Para w 2014 roku powiedziała sobie sakramentalne "tak", a owocem miłości są dzieci Janina i Helena. Małżeństwo od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i zdradza ciekawostki z ich życia. Ogromny dystans, szczerość i poczucie humoru docenili fani, którzy towarzyszą parze podczas cyklicznych live’ów zwanych "Domówką u Dowborów". Aktorka zabawne zdjęcia publikuje także na instagramowym koncie. Niedawno postanowiła zażartować sobie z męża, który pomimo listy zakupów, wrócił do domu z zupełnie innym produktem.

- Długo, czyli od wczoraj myślałam czy się "poniżyć" czy przełknąć w ogóle tę zniewagę. Próbowałam NAWET zapomnieć, ale się po prostu nie da. Mój Małżonek na moją prośbę - "kup proszę jaglaną, coś na katar, dla psa pokarm i BAŃKI". Dokładnie w takiej kolejności, kupił TO co widać na kolejnym zdjęciu – rozpoczęła Joanna.

Jak się okazało, Maciej Dowbor, interpretując po swojemu słowo "bańki", zakupił sprzęt do stawiania baniek na plecach. Pomyłka wydała się Joannie o tyle dziwna, że cały zestaw "chorobowy" rodzina od dawna miała już w domu.

- @maciej_dowbor i jak? Udało Ci się puścić chociaż jedną bańkę z tego Twojego zestawu?? Zwłaszcza, że sprzęt, który kupiłeś już przecież w domu mamy. To się zdecydowanie nadaje na kolejny odcinek. A co się pośmialiśmy z Waszych nieporozumień to nasze - dodała.

Joanna Koronowska o nieporozumieniach z mężczyznami

Joanna Koroniewska ujawniła publicznie wpadkę męża i głośno debatowała o zabawnych nieporozumieniach między partnerami. Według aktorki pomyłki są jasnym dowodem na to, że mężczyźni żyją na swojej własnej planecie i nie słuchają kobiet.

Od wczorajszych publikacji stories dostaję i od Was setki wiadomości. My Kobiety mamy jednak duuużo cierpliwości... Kochani Mężczyźni! Skoro już jesteście na tym swoim Marsie, to skorzystajcie ze swojego łazika i spróbujcie poszerzyć nieco swoje horyzonty. Bo czasem można odnieść wrażenie, że urwaliście się z choinki. O tych różnicach i niezrozumieniu można napisać obszerną pracę doktorską. Ja się zastanawiam, o co tu tak naprawdę chodzi! I już to zrozumiałam - Wy nas po prostu NAS nie słuchacie!

- dodała aktorka.

Post Joanny bardzo szybko dostrzegli fani. Pod zdjęciem pozostawili wiele komentarzy, w których dzieli się wpadkami swoich partnerów. Jak się okazuje, Maciej Dowbor nie jest jedyny. Niektórzy panowie zamiast płatków kosmetycznych wracali do domu z płatkami kukurydzianymi.

- Mój miał na liście cztery buraczki, a kupił cztery kurczaczki i nawet go to nie zastanawiało, po co mi cztery całe kurczaki – pisała fanka.

- Przyjaciółka wysłała kiedyś męża po śmietanę 30 proc., a że to umysł ścisły, fizyk to wykalkulował, że skoro nie znalazł 30 proc., kupi 12 proc. i 18 proc. i pretensji mieć nie powinna – czytamy w komentarzach.

- Ja dlatego zawsze mężowi wysyłam zdjęcie, co ma kupić – podsumowała jedna z internautek.

Joanna Koroniewska o popularności "Domówki u Dowborów": To, co robimy w internecie jest tylko i wyłącznie nasze.

Zobacz także:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciach sprzed lat. Czym tym razem zaskoczyli fanów?

Anita Lipnicka nagrała protest song. W teledysku występują m.in. Kurdej-Szatan, Koroniewska i Drzewiecka

Joanna Koroniewska i krótkie włosy? Zobacz, jak wyglądała dekadę temu

Autor: Nastazja Bloch