zakupy

    zakupy

    Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z tradycją, w tym szczególnym czasie w większości polskich domów nie zabraknie wyszukanych potraw i słodkich przysmaków, dzięki którym chwile spędzone w gronie najbliższych nabiorą szczególnego znaczenia. Niestety goście zasiadający przy suto zastawionych stołach nie zawsze są w stanie skosztować wszystkich specjałów. W trakcie przygotowań do rodzinnych spotkań nie należy zapominać o problemie, jakim jest marnowanie żywności. Jak zaplanować świąteczne zakupy, by uniknąć strat?

    Święta Wielkanocne coraz bliżej. To tradycyjnie okres rodzinnych spotkań przy stole pełnym różnych potraw, charakterystycznych dla tego okresu. Aby niczego nie brakowało, wiele osób robi przed świętami spore zakupy, często na ostatnią chwilę, czyli w Wielką Sobotę. Do której otwarte będą sklepy 16 kwietnia 2022 r.?

    Z badania przekazanego PAP wynika, że 80 proc. Polaków zakupy spożywcze przed świętami Bożego Narodzenia zrobi w sklepach stacjonarnych. Co trzeci pytany planuje zrobić je na ostatnią chwilę. Najważniejszym kryterium wyboru produktów i usług dla 77 proc. konsumentów będzie cena.