mężczyzna

  mężczyzna

  Miłość nie zna granic. Udowadnia to kazachstański kulturysta.

  Dlatego smutek i lęk przed tym, co będzie, są u niego większe niż u kobiety, która do zerwania lub rozwodu dojrzewa przez długie miesiące, a nawet lata. Jak kochają panowie doświadczeni utratą partnerki?

  Ekstremista hołduje skrajnym poglądom i nie waha się używać nawet najbardziej radykalnych środków, aby osiągnąć swój cel. Określenie to od kilku lat na stałe zagościło w naszych słownikach w związku z atakami terrorystycznymi i działaniami skrajnej prawicy. Kim jest ekstremista i jak jego postępowanie wpływa na społeczeństwo?

  Testosteron to prawdziwy król hormonów w męskim ciele. Dzięki niemu mężczyzna tryska dobrym humorem, jest zdrowy, silny i gotowy do działania. Niestety wraz z wiekiem i stresem jego poziom w organizmie spada. Co zrobić, aby utrzymać jego właściwy poziom? Na ratunek przychodzi nasza gościni dr n.med. Ewa Kempisty-Jeznach - lekarka medycyny męskiej.

  Wzorce męskości mocno zmieniały się na przestrzeni ostatnich lat. Oczekiwania społeczne sprawiły, że panowie czują się zagubieni i nieustannie poszukują swojej tożsamości. Czy mężczyzna zawsze musi być silny, nie ma prawa do płaczu i okazywania słabości? O tym Andrzej Gryżewski, seksuolog i psychoterapeuta, założyciel Instytutu Arte Vita rozmawiał z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl, Nastazją Bloch

  Na widok rozwartej pochwy mogą stracić pożądanie. Porozmawialiśmy o tym ze specjalistką ginekologii i położnictwa Hanną Błaszczyk.

  Ari i Myles to transpłciowi mężczyźni, którzy - mimo iż tworzą szczęśliwe związki z kobietami - postanowili urodzić dzieci. Z jakimi przeszkodami musieli się mierzyć? Jak przebiegała akcja porodowa? Historie obu par przedstawia dokument "Mój mąż jest w ciąży".

  Od lat panuje przekonanie, bowiem mężczyźni oczekują, że kobieta dobrze ugotuje, posprząta mieszkanie na błysk i poradzi sobie z trójką dzieci w domu. Prawda jest jednak taka, że decydowanie bardziej pociągające są dla panów kobiety niezależne, silne i pewne siebie, te określane mianem zołzy. Dlaczego? To wyjaśniła nam Zuzanna Butryn, psycholog.

  Dan Maurer wraz z żoną prowadzili szczęśliwe życie. Niestety spokój rodziny zakłóciła choroba. Z dnia na dzień mężczyzna obserwował powiększające się genitalia. Gdy osiągnęły gigantyczny rozmiar, uniemożliwiły mu normalne funkcjonowanie. Jednym ratunkiem była skomplikowana operacja.

  "Córki są moimi największymi fankami".

  Wyniki badań są zaskakujące.

  Marianna Gierszewska opublikowała w mediach społecznościowych rodzinnie zdjęcie. W opisie kolejny raz zwróciła uwagę na rolę ojców w wychowywaniu i pielęgnowaniu dziecka. "Dopóki nie zaczniemy zauważać wzajemności, nigdy nie uda nam się wyjść do relacji" - dodała.

  "Jeśli kobieta o siebie dba, to partner idzie w jej ślady"

  Nowotwory urologiczne odpowiednio wcześnie wykryte można bardzo skutecznie leczyć.

  Prezent na kawalerski powinien być zawsze dopasowany do charakteru przyszłego pana młodego, ale po wypełnieniu tego kryterium możemy pozwolić sobie na dużą dowolność. Często też to partnerki pomagają swoim partnerom bądź przyjaciołom w wyborze prezentu na taki wieczór. Zastanawiając się więc, jaki prezent na kawalerski wybrać, nie bójmy się improwizacji i unikajmy rozwiązań łatwo przewidywalnych. Co wybrać na prezent na wieczór kawalerski?

  5 pomysłów na podarunek, który możesz kupić w ostatniej chwili.

  Który znak zodiaku bywa podstępny?

  O ile jasnym jest, że płeć piękna celebruje swój dzień 8 marca, o tyle gorzej jest z panami. Kiedy złożyć im życzenia - 10 marca czy września? Socjolog dr Tomasz Sobierajski rozwiewa te wątpliwości. Okazuje się, że pozornie mało ważne święta dużo mówią o naszym społeczeństwie i mężczyznach. Kiedy wypada Dzień Chłopaka?

  Eminem, jeden z najpopularniejszych muzyków hip-hopowych na świecie, ma troje dzieci. Jego adoptowana córka, Whitney, ogłosiła właśnie, że jest osobą niebinarną i zmieniła imię. Raper w pełni akceptuje tę decyzję.

  Rak prostaty to jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów u mężczyzn. Mimo że medycyna potrafi go skutecznie leczyć, to wielu mężczyzn nie wykonuje badań profilaktycznych i trafia do lekarza zbyt późno. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Świadomości Raka Prostaty przypominamy, jakie objawy powinny zaniepokoić każdego mężczyznę oraz jakie badania wykonywać, aby wcześnie wykryć chorobę i wygrać z rakiem.

  Porody rodzinne są obecnie bardzo popularne. Kiedy przez pandemię nie były możliwe, ciężarne kobiety i ich partnerzy przechodzili trudny czas. Istnieje jednak wiele osób, które mają wątpliwości co do tego, czy obecność mężczyzny na sali porodowej to dobry pomysł. O swoje spostrzeżenia na ten temat zapytaliśmy położną, Magdę Krawczyk.

  Dzisiejsi mężczyźni mają wiele zadań. Mają być równocześnie mężami, ojcami, kochankami, żywicielami rodziny, kumplami, pracownikami, a także przyjaciółkami i gosposiami. Czy na tym cierpi ich męskość? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział bloger Kamil Pawelski oraz specjalistka medycyny męskiej, dr Ewa Kempisty-Jeznach.

  Niedawno książę William został okrzyknięty "najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną". Na podium znaleźli się także Bruce Willis, Dwayne Johnson, Jason Statham i Michael Jordan. Czy kobiety lubią łysych mężczyzn, a może to właśnie włosy są ważnym atrybutem męskości? O tym rozmawialiśmy z Gabi Drzewiecką, Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Kają Kędzierską.

  Do korzystania z usług specjalistów medycyny estetycznej przyznaje się coraz więcej osób. Co ciekawe, gabinety - równie chętnie, co kobiety - zaczynają odwiedzać mężczyźni. Z jakich zabiegów korzystają najczęściej? Na czym polega trend trend "na drwala"?

  Joanna Koroniewska postanowiła podzielić się z fanami małą wpadką swojego męża. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych listę zakupów i faktyczne produkty, jakie Maciej Dwobor przyniósł do domu. - O tych różnicach i niezrozumieniu można napisać obszerną pracę doktorską – napisała.

  U wielu osób brodaci mężczyźni wzbudzają większe zaufanie i uchodzą za większych specjalistów w swoim fachu. Jak jednak wygląda prawda? W Dzień Dobry TVN mówili o tym psycholog i konsultant rozwoju osobistego Miłosz Brzeziński, aktor Beniamin Andrzejewski oraz dziennikarz i prezenter telewizyjny Olivier Janiak.

  Podobno na początku związku kobiety myślą: "mam nadzieję, że on się zmieni", a mężczyźni: "mam nadzieję, że ona się nigdy nie zmieni". Z biegiem czasu poznajemy się bardziej i na światło dzienne wychodzą cechy, za którymi możemy nie przepadać. Czy jednak warto za wszelką cenę próbować zmieniać partnera? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła psychoterapeutka i certyfikowany coach, Tatiana Mindewicz-Puacz.

  Męska jaskinia to miejsce wydzielone w domu, w którym mężczyźni chowają się przed światem i oddają swoim hobby. Jakie mają pomysły na aranżacje przestrzeni i co o takich pokojach sądzą ich partnerki?

  Jak to jest być jedynym mężczyzną w domu? Sytuacje dobrze znają nasi goście: socjolog dr Tomasz Marcysiak - tata czterech córek oraz znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, który doczekał się trzech córek i wnuczki. Panowie opowiedzieli o plusach i minusach życia w domowym babińcu.

  Wielu panów na spotkania służbowe wybiera granatowy garnitur. Dobranie do niego odpowiedniego krawata jest jednak dla nich nie lada wyzwaniem. Mężczyźni często mają problem z wybraniem stosownej kolorystyki czy wzoru. Tymczasem nie jest to tak trudne, jakby mogło się wydawać.