Gwiazdy

Jan Dąbrowski szczerze o trudach bycia ojcem. "Czasami siada psychika, cieszę się, że mam obok Sysię"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski są młodymi rodzicami. Para ma dwie córeczki, a w przyszłości planuje jeszcze powiększenie rodziny. Janek w jednym z wywiadów opowiedział, z czym wiąże się wczesne rodzicielstwo i z jakimi trudnościami on i Sylwia borykają się na co dzień.

Jan Dąbrowski o trudach wczesnego bycia ojcem

Para influencerów w młodym wieku została rodzicami. Sylwia miała 21 lat, a Janek 23. Teraz mają już dwie córeczki, Polę i Nelę. Planują jeszcze powiększyć rodzinę, bo sami w takich się wychowali. Mimo wszystko, w wywiadzie dla Plejady Dąbrowski zdradził, jak trudne jest wczesne ojcostwo.

- Choć już kilka razy, gdy Nela płakała i czuliśmy bezradność, mówiłem Sylwii, że tak opowiadamy o tym, że chcemy mieć tyle dzieci, a ja nie wiem, czy dam radę. (śmiech) Sylwia jest silną kobietą i pięknie sobie radzi z wychowywaniem naszych córek. Natomiast mi czasami siada psychika. Dlatego cieszę się, że mam obok Sysię, która potrafi przywrócić mnie do pionu - zdradził w rozmowie Janek.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz podkreślają, że chcą mieć dużą rodzinę, ale teraz skupiają się na budowie domu i weselu, które ma odbyć się za rok. Ma być w góralskim klimacie, a panna młoda już szykuje dwie kreacje. Jedna z tych sukienek to będzie spełnienie marzeń Sylwii z dzieciństwa. Obie ma zaprojektować polska projektantka Viola Piekut. To będzie huczne przyjęcie.

Zobacz wideo: Sylwia Przybysz o blaskach i cieniach wczesnego macierzyństwa. "Czuje, że muszę być poważniejsza, mimo że mam 22 lata"

>>> Zobacz także:

Gdzie Małgorzata Ohme i Filip Chajzer pojadą na wakacje? Znamy ich ukochane miejsca

Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej. U jej boku plejada gwiazd Hollywood

"Hotel Paradise 3". Czy związek Basi i Krystiana przetrwał? "Jestem zażenowana, ale uczę się też sama siebie"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości