Gwiazdy

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się? Mamy komentarz

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak niedługo zostaną rodzicami. Lada dzień na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. Modelka w mediach społecznościowych, zasugerowała, że będzie samodzielnie wychowywać syna, a fani zaczęli spekulować, że rozstała się z piłkarzem. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Stępień zdradziła, jaka jest prawda.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się dziecka

Znany piłkarz Jakub Rzeźniczak w zeszłym roku związał się z modelką Magdaleną Stępień. Para była w sobie bardzo zakochana, chętnie pokazywali fanom w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Choć w czasie trwania ich ponadrocznego związku przeżyli jeden kryzys, to udało im się zażegnać trudną sytuację i przetrwali, wówczas zwyciężyła miłość.

Gdy na nowo zaczęło im się układać, Magda dowiedziała się, że jest w ciąży. To był bardzo radosny moment dla pary, który miał scementować ich relację. Przez prawie trzy trymestry Stępień i Rzeźniczak z niecierpliwością wyczekiwali na rozwiązanie. Chcieli już przywitać na świecie swojego syna Oliwiera. Niestety, na kilka tygodni przed narodzinami dziecka, coś zaczęło się psuć.

Pierwsze doniesienia o tym, że nie są już razem, pojawiły się na początku czerwca. Wówczas czujni fani zauważyli, że z profilu modelki zniknęły wspólne zdjęcia z partnerem. To był dla internautów znak, że między Magdą a Jakubem się nie układa. Później na jakiś czas Stępień całkowicie zniknęła z mediów społecznościowych. Gdy niedawno powróciła, dała do zrozumienia swoim obserwatorom, że będzie samodzielnie wychowywać malucha.

Magdalena Stępień rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem

Pod jednym ze zdjęć Magdaleny, na którym widać jej zaokrąglony brzuch, napisała: "Ostatnie zdjęcia w dwupaku, niedawno miesiące, a teraz już tylko dni dzielą mnie od spotkania z Tobą, Oliwierku".

Obserwatorka Stępień zapytała wprost: "A czemu tylko dni dzielą mnie, a nie nas?" - czytamy.

Przyszła mama do tej pory unikała odpowiedzi na takie pytania. Wreszcie postanowiła odpisać fance: "Bo nie jesteśmy już z Kubą " - oznajmiła.

Postanowiliśmy skontaktować się z Magdaleną, by potwierdzić informację, która pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Stępień udzieliła nam komentarza na temat rozstania z Rzeźniczaka i potwierdziła, że oficjalnie nie są już parą.

- Jestem na kilka dni przed porodem i nie chciałabym się do tego odnosić. Nie jest to dla mnie łatwy czas, a portale plotkarskie nie pomagają. Myślę, że mój komentarz mówi wszystko, w nim jest zawarta prawda - powiedziała nam Magdalena Stępień.

Zobacz wideo: Nowe życie Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień

Zobacz także:

Wokalistki z duetu Tatu udawały lesbijki. Po latach powiedziały, dlaczego to robiły. Jakie są teraz relacje między nimi?

Magdalena Lamparska pokazała się w bikini i zachwyciła figurą. Fani: "Co zdjęcie to szczuplejsza"

"Zaraz się poryczę". Julia Wróblewska przechodzi ciężkie chwile, ale może liczyć na wsparcie fanów

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości