Gwiazdy

50-letnia Izabela Kuna krytycznie o swoim wieku. Swoim wpisem rozbawiła fanów

Gwiazdy

Aktualizacja:
Olszanka/East News

Izabela Kuna niejednokrotnie już wykazywała się dystansem do samej siebie. W najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda pisze o starzeniu się. Trudno nie zauważyć w nim charakterystycznego języka, którym gwiazda posługuje się w swojej najnowszej książce.

Izabela Kuna - ile ma lat?

W listopadzie ubiegłego roku Izabela Kuna skończyła 50 lat. Gwiazda jest żywym dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Nie dość, że nie widać po niej upływu lat, to w dodatku jej kariera nabrała jeszcze większego rozpędu, kiedy była już dojrzałą aktorką. Obecnie możemy oglądać ją między innymi w serialu "Nieobecni", a niedawno premierę miała czwarta część "Listów do M." z jej udziałem.

Teraz gwiazda mimo że z przymrużeniem oka, to dość krytycznie napisała o swoim wieku. Wszystko w odniesieniu do bohaterki jej najnowszej książki.

- "Isabele, ma belle! Jak Ty się brzydko starzejesz! To prawda, kradłam gościom kasę na imieninach matki, żeby Ci uzbierać na lokówkę do włosów, ciemnoto, żeby ci się coś w życiu kręciło. Ale to Ty plułaś ciotce Dance do butów i robiłaś pokrzywkę bliźniakom z parteru, co potem jak cię widzieli to przestawali oddychać. Podobno matka zgubiła twój akt urodzenia, ciekawe dlaczego. Sprawdź błagam Cię, co bierze babcia Aniela, bo wysłała mi zdjęcie w samych majtkach z koniakiem i papierosem i podpisała 'F*ck conventions' Tęsknię świnio! Twoja siostra, Teresa - czytamy we wpisie.

Fani jak zawsze z uśmiechem zareagowali na post Izabeli Kuny, który ta napisała ze szczyptą ironii. W komentarzach czytamy:

- " Jak zawsze zabawnie ".

- " Babcia Aniela wymiata ".

- "Aż się buźka uśmiecha przy czytaniu Waszych listów".

Nowa książka Izabeli Kuny

Niedawno, dziewięć lat po premierze pierwszej powieści pióra popularnej aktorki, na księgarnianych półkach pojawiła się jej kontynuacja. "Klara jedzie na pogrzeb" to - jak mówi autorka - opowieść, w której "spotykają się wielkomiejskie troski i małomiasteczkowe szajby". - Klara postarzała się dramatycznie, przeżyła kolejne nieudane związki, zawiodła się bardzo, ale wciąż ma przy sobie tych samych przyjaciół i wciąż bije się o miłość swojej matki - powiedziała w Dzień Dobry TVN Izabela Kuna o swojej bohaterce.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Izabela Kuna o swoim literackim powrocie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości