Iza Kuna

  Iza Kuna

  A Ty kim zostaniesz, gdy dorośniesz? - takie pytanie niejednokrotnie zadawano nam w przeszłości. Pamiętasz swoją odpowiedź? Gdy patrzymy na to zdjęcie Izabeli Kuny, zastanawiamy się, czy już wówczas mogła przeczuwać, jaką ścieżką kariery podąży. Spójrzcie tylko - ciekawe, czy rozpoznacie na nim aktorkę.

  Izabela Kuna od jakiegoś czasu jest wykładowcą w Warszawskiej Akademii Teatralnej. Jak sama mówi, zawsze miała zapędy pedagogiczne. Jakiego przedmiotu naucza? Podobno studenci ją uwielbiają. Czego od nich wymaga? Czy zdarzyło już się jej pracować ze swoimi studentami? Z Izą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

  "Jest w niej dużo więcej szczęścia" - powiedział o trzeciej części "Listów do M." Wojciech Malajkat. Adopcja dziecka, nieuleczalna choroba żony... jego bohater w poprzednich częściach produkcji przeszedł niejedną trudną emocjonalnie przygodę. Jak będzie w tej części "Listów do M."? Czy nowa postać kobieca, w którą wcieliła się Iza Kuna odegra w jego życiu ważną rolę?

  Poznały się na planie filmu "Lejdis" ponad 10 lat temu. Przyjaźń przetrwała. Dziś Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Izabela Kuna spotykają się w słusznej sprawie, by pomagać małym dzieciom z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dla naszych gości: Izabeli Kuny, Mateusza Gesslera i Marii Andrejczyk, rok 2016 był niewątpliwie przełomowy. Jak wspominają minione 12 miesięcy? Co ich najbardziej zaskoczyło? Czy spodziewali się zmian? Czego życzą sobie w nadchodzącym roku? Zobaczcie!

  "Czuje się przed nią respekt i wiele się można od niej nauczyć", "Jest osobą bardzo, ale to bardzo, podstępną i (...) przewrotnie rozrzutną", "Jest bardzo inteligentną kobietą, mężczyźni się boją takich kobiet". Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Singielka" by dowiedzieć jaka naprawdę jest Iza Kuna. Oto wyniki jej "śledztwa". :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: w pułapce głodu - czy jest szansa na normalne życie dla Gosi, której uszkodzono część mózgu odpowiedzialnej za uczucie sytości? Następnie: pozbawiono go akredytacji, ale nie pozbawiono możliwości wyrażania dziennikarskiej opinii. Tylko u nas: Wacław Radziwinowicz, korespondent wydalony z Rosji - tuż po powrocie do Polski. A na koniec: Izabela Kuna w miejscach, w których spędza większość swojego czasu. Fani aktorki będą zachwyceni! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  Aktorka Iza Kuna, która prowdziła bloga, pewnego dnia doszła do wniosku, że nie chce już pisać o sobie i wtedy wymyśliła Klarę, 40-letnią kobietę uwikłaną w romans z żonatym mężczyzną, która stała się bohaterką jej książki. Na podstawie tej książki powstała sztuka, która swoją premierę będzie mieć 21 marca w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Czy łatwo było przenieś książkę Izy Kuny na deski teatru? O tym w Dzień Dobry TVN reżyser Aleksandra Popławska.