Gwiazdy

Irena Kamińska-Radomska pokazała córkę. "Wygląda jak aniołek, ale charakterna jak cała armia aniołków"

Gwiazdy

Fot. Bartosz Krupa / East News

Irena Kamińska-Radomska, jedna z mentorek kultowego programu "Projekt Lady" opublikowała w sieci zdjęcie córki. Nowy post zaciekawił fanów. Dominika na fotografii wygląda jak kopia swojej mamy. Internauci: "Piękna kobieta".

Irena Kamińska-Radomska pochwaliła się córką

Irena Kamińska-Radomska szerszemu gronu dała się poznać jako jedna z mentorek programu "Projekt Lady". To właśnie w tym programie, pod jej czujnym okiem, młode kobiety uczą się zasad savoir-vivre oraz komunikacji międzyludzkiej. Nic dziwnego, Irena to specjalistka w dziedzinie elegancji i etyki. Mentorka jest trenerem protokołu dyplomatycznego, a także posiada certyfikat z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie. Choć ekspertka od wizerunku medialnego nie chwali się w sieci życiem prywatnym, czasami robi wyjątki. Niedawno Irena opublikowała na Instagramie zdjęcie córki. Kadr opatrzyła zabawnym opisem.

Wygląda jak aniołek, ale charakterna jak cała armia aniołków. To moim zdaniem dobrze, a co Wy o tym sądzicie?

– napisała mentorka.

Jak wygląda córka Ireny Kamińskiej-Radomskiej?

Fani bardzo szybko zareagowali na nowy post Ireny. Pod zdjęciem pojawiły się pierwsze komentarze. Internauci jednogłośnie przyznali, że Dominika jest młodszą kopią mamy. Trzeba przyznać, że kobiety są nie tylko podobne wizualnie, ale także mają identyczne wyczucie stylu.

- Dobro córka ma wymalowane na twarzy, bez wątpienia to nie armia a horda aniołków - pisali fani.

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że Dominika poszła w zawodowe ślady mamy. Jak się okazuje, dziewczyna od 12 lat jest certyfikowanym trenerem. Szkoli zarówno pracowników dużych korporacji, jak i wykłada na uczelniach przedmioty tj.: "Savoir-vivre", "Dress code", "Etykieta w biznesie" czy "Wizerunek". Dominika niejednokrotnie współpracowała także z mediami. Swoją cegiełkę wniosła zarówno do wielu programów telewizyjnych, jak i stacji radiowych, gdzie pracowała jako ekspert etykiety. Warto wspomnieć, że córka Ireny Kamińskiej-Radomsiej jest również autorką książki: "Savoir-vivre w urzędzie".

Zobacz także:

Rzeczywistość po brexicie. Holenderska straż graniczna konfiskuje kierowcom z Wielkiej Brytanii kanapki z szynką

Miechunka, czyli owoc Physalis – jakie ma wartości?

Kiedy widać brzuch w ciąży? Co ma na to wpływ?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości