Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Marek wyeliminuje jednego z chłopaków

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Co się wydarzyło w sypialni Grzegorza i Moniki?

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" będzie się działo! Najpierw uczestnicy spotkają się na Pandorze, a później poznają nowego singla - Marka. Jego miejsce w programie na razie jest zajęte, dlatego będzie musiał wyeliminować jednego z panów. Kogo wskaże?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 24. odcinku?

24. odcinek "Hotelu Paradise" rozpocznie się emocjonująco. Mieszkańcy rajskiej willi przystąpią do cotygodniowej Pandory, czyli serii trudnych pytań i szczerych odpowiedzi. Uwaga skupi się na Magdzie. Będzie musiała wyznać, czy nie żałuje, że połączyła się w parę z Adamem. Uczestnicy show kwestionują ich relację, ponieważ zauważyli, że od pewnego czasu Magda poświęca więcej uwagi Grzegorzowi, a nie swojemu partnerowi.

Po Pandorze uczestnicy wreszcie poznają nowego singla, który przez cały dzień ich podglądał i oceniał, czy związki, które tworzą, mają szansę przetrwać. Wejście Marka wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Wchodząc do hotelu, musi pozbyć się jednego z chłopaków, by następnie zająć jego miejsce. Kogo wyeliminuje? Z jednej strony wszyscy rozumieją, że takie są zasady gry, ale z drugiej strony uczestnikom będzie trudno pogodzić się ze stratą dobrego kolegi.

Marek szybko przystąpi do działania i zacznie flirtować z jedną z dziewczyn. Z kolei Dawid nie ustaje w staraniach o Anastazję. Camilla czuje się niepewnie przed Rajskim Rozdaniem, dlatego zacznie prowadzić potajemne rozmowy z mężczyznami. Co jeszcze się wydarzy? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości