Gwiazdy

Nowy teledysk Julii Wieniawy. "Nikodem Rozbicki jest odpowiedzialny za reżyserię"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Julia Wieniawa szturmem weszła na polską scenę muzyczną z debiutanckim albumem "Omamy". W sieci właśnie pojawił się nowy teledysk do singla "Wenus". Mateusz Hładki opowiedział w Dzień Dobry TVN o kulisach powstania klipu.

Julia Wieniawa - kariera muzyczna

Julia Wieniawa zdobyła popularność jako aktorka oraz influencerka. Muzyka zawsze była bliska jej sercu, ale traktowała ją jedynie jako pasję, stanowiła niewielki element jej kariery w mediach. Młoda gwiazda na przestrzeni ostatnich lat nagrała kilka singli, które cieszyły się uznaniem słuchaczy i były przedsmakiem wokalnych umiejętności artystki.

Aż wreszcie w czerwcu 2022 roku Wieniawa wydała debiutancki album "Omamy". Następnie w czasie wakacji ruszyła w trasę koncertową i zagrała na kilku mniejszych i większych festiwalach, gdzie prezentowała swój nowy materiał. Podczas występów śpiewała piosenki z płyty, a także utwory, które nie znalazły się na krążku, jak m.in. "Nie muszę" czy "Zabierz tę miłość".

"Wenus". Nowy teledysk Julii Wieniawy

Do sieci trafił najnowszy teledysk Wieniawy do piosenki "Wenus". Wideo przedstawia urywki z wakacyjnej podróży Julii i jej chłopaka.

- Teledysk nagrano kamerą analogową. Nikodem Rozbicki, partner Julii, występuje w klipie, ale też jest odpowiedzialny za reżyserię i montaż. Muzykę stworzyli Julia Wieniawa i Kuba Karaś, a to wszystko pod skrzydłami wydawnictwa Kayax. Letni teledysk na początek jesieni - powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

- Fajnie, że oni się w tej parze uzupełniają wzajemnie - dodała Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca program.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości