Julia Wieniawa o imprezowaniu: "Lubię i na pewno potrafię"

Źródło: Dzień Dobry TVN
To teraz już z górki do sylwestra
To teraz już z górki do sylwestra
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Na 10. urodzinach serwisu ELLE.pl pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich m.in. Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Osi Ugonoh. Znane i podziwiane kobiety w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym, czy lubią imprezować.

Julia Wieniawa i Joanna Horodyńska na 10. urodziny ELLE.pl

Z okazji 10. urodzin ELLE.pl Sandra Hajduk-Popińska zapytała uczestniczki wydarzenia o to, czy lubią imprezować.

- Lubię i na pewno potrafię. Dawno nie imprezowałam, bo cały sezon letni miałam zawalony pracą. Byłam na każdym festiwalu muzycznym, ale w roli osoby pracującej, a nie imprezującej, chociaż parę "afterów" też tam zaliczyłam - przyznała Julia Wieniawa, aktorka i wokalistka.

- Lubię celebrować takie momenty, które są dla mnie istotne, mniejsze czy większe. To nie muszą być urodziny, imieniny. Uwielbiam celebrować drobne sukcesy, spotkania z ludźmi, spotkania po latach - odpowiedziała Joanna Horodyńska, stylistka.

Jak dodała rozmówczyni Sandry Hajduk-Popińskiej, niedługo sama zorganizuje imprezę. - Jestem w trakcie remontu i to będzie bardzo duża domówka w klimacie space age, kosmicznym, bo tak też będzie urządzone moje mieszkanie. Będzie klimatyczne, tak jak lubię - wyjaśniła stylistka.

Natasza Urbańska i Osi Ugonoh celebrują

Z kolei Natasza Urbańska - jak przyznała - musiała dojrzeć do świętowania. - Zaczynam uczyć się doceniać moment celebracji. Cieszenia się z jakichś rocznic, momentów, rzeczy, które się wydarzyły, na które pracowałam - podkreśliła Natasza Urbańska, wokalistka.

- Imprezować na pewno lubię. Jestem osobą, która uważa, że powinno się celebrować każdą okazję w życiu. Uwielbiam urodziny, wesela itd. - odparła modelka Osi Ugonoh, która świetnie odnajduje się w roli gospodyni.

A jak do celebrowania podchodzi Reni Jusis? Sprawdź w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości