Natasza Urbańska

  Natasza Urbańska

  Natasza Urbańska, jak wiele polskich gwiazd, prężnie działa w mediach społecznościowych. Rzadko jednak udostępnia prywatne fotografie. Ostatnie zdjęcie, które umieściła, wzbudziło więc nie lada sensację. Natasza zaprezentowała się na nim w kuszącym bikini.

  Wiosna dla Nataszy Urbańskiej będzie bardzo pracowita. Czy znajdzie czas dla rodziny? Planują z mężem drugie dziecko? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kończy się zima. Czy z tej okazji celebryci robią wiosenne porządki w swoich szafach? Z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Nataszą Urbańską i Małgorzatą Sochą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W tym wyjątkowym dniu, Międzynarodowym Święcie Miłości, odwiedzili nas w studiu Dzień Dobry TVN: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz oraz Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Czy pamiętają swoją pierwszą randkę? Jak się poznali? Dlaczego Janusz Józefowicz mówi, że "mieli trudną sytuację" i, że "może dziewczynie strasznie skomplikować życie"? Jaką receptę na udany związek mają Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz? Co łączy Józefowcza i Urbańską? I kto z nich jest specjalistą od miłości francuskiej?

  Zainspirowana nową fryzurą Roberta Lewandowskiego, Agnieszka Jastrzębska postanowiła porozmawiać z gwiazdami o zmianach wizerunku. Jak podoba im się nowy wygląd kapitana naszej reprezentacji i czy sami lubią się zmieniać?

  Wakacje z dziećmi to spore wyzwanie. Jak je przetrwać i nie zwariować? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry Wakacje Nataszę Urbańską, Janusza Józefowicza, Justynę Tomańską i Mariusza Totoszko.

  Na dachu naszego studia, z pięknym widokiem na Warszawę, światowa premiera piosenki Nataszy Urbańskiej "Na końcu"! Posłuchajcie nowej piosenki Nataszy Urbańskiej! Podoba się Wam?

  Aktor, reżyser i pedagog Janusz Szydłowski jest jednym z założycieli Teatru Stu. Przez ponad dwie dekady grał i tworzył na włoskich i brytyjskich scenach, by po latach wrócić do rodzinnego Krakowa i założyć muzyczny Teatr Variete. W tym roku świętuje 50-lecie pracy na scenie. Co z tej okazji przygotowali dla niego przyjaciele? Podczas benefisu artyście towarzyszył dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza poszła już do drugiej klasy. Które z rodziców jest bardziej wymagające wobec Kaliny? I czy zdarza się, że w czasie roku szkolnego dziewczynka jeździ z rodzicami z koncertami po Polsce? Z Nataszą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z początkiem września rozpoczął się sezon imprez w show-biznesie. Jak przygotowywały się do niego gwiazdy? Czy w czasie wakacji musiały sobie odmawiać? Patricia Kazadi zdradziła, ze przed ważnym wydarzeniem nie je cały dzień. Agnieszka Cegielska, która do zdrowego żywienia przywiązuje ogromną wagę, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską otwarcie przyznała, że od czasu do czasu, a zwłaszcza kiedy odwiedza swoich rodziców, pozwala sobie na małe kulinarne grzeszki. Czy inne gwiazdy był równie szczere?

  Czy buty to ważny element stylizacji? Projektantka Agnieszka Maciejak nie pozwala przymierzać swoich kreacji na boso. Jak mówi, to dla niej zbrodnia. Jak gwiazdy dobierają buty do swoich kreacji? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natasza Urbańska, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że jej rodzina boi się jeść poza domem. Kto więc gotuje w ich kuchni - ona czy Janusz Józefowicz? Czy Natasza Urbańska stosuje jakąś dietę i jak odżywia swoją córkę?

  Pojawiły się plotki, że między Nataszą Urbańską a Januszem Józefowiczem nie ma zgody w kwestii planowania ich drugiego dziecka. Podobno artystka marzy o ciąży, a jej mąż jest przeciwny. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić te wiadomości u źródła.

  Niejedna gwiazda przyznaje się do tego, że stosuje jakąś dietę. A jakie ograniczenia w żywieniu wprowadzili: Filip Bobek, Natalia Siwiec, Julia Kamińska, Maja Sablewska, Grażyna Wolszczak, Natasza Urbańska, Beata Sadowska, Tamara Gonzalez Perea, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co jada Marcin Meller podczas tzw. dnia świni i, co go wzrusza, kiedy ogląda serial "Mad Men" :)