Joanna Horodyńska

  Na 10. urodzinach serwisu ELLE.pl pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich m.in. Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Osi Ugonoh. Znane i podziwiane kobiety w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym, czy lubią imprezować.

  Stylistka Joanna Horodyńska niedawno pochwaliła się w sieci niesamowitą i pełną energii mamą. Pani Ewa Okoń-Horodyńska, profesor ekonomii, wykładowczyni Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z córką ugościły w krakowskim domu Mateusza Hładkiego i opowiedziały o rodzinnych relacjach.

  Dziennikarka Joanna Horodyńska przez wielu uważana jest za ikonę stylu. Jak się ubierać, aby wyglądać jak ona? O tym w Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska.

  Nie tak dawno Joanna Horodyńska skrytykowała jedną z kreacji Anny Muchy. Którą? Jak aktorka zareagowała na tę krytykę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się również, dlaczego Anna Mucha lubi nosić odważne ubrania.

  Gwiazdy masowo projektują ubrania. Grono projektantów zasilili: Kasia Cichopek, Natasza Urbańska, Marta Grycan, Małgorzata Rozenek, Ewa Szabatin, Maja Sablewska, i Maciej Musiał. Czy celebryci naprawdę potrafią tworzyć, czy może są tylko tzw. "twarzami", które powodują, że dany produkt, sygnowany ich nazwiskiem, można sprzedać w ogromnych ilościach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Joanna Horodyńska oraz Robert Kupisz.

  Katarzyna Olubińska odwiedziła Annę Nowak-Ibisz w jej domu w Podkowie Leśnej. Jak Anna przygotowuje się do świąt? I jaką rolę w tych przygotowaniach odgrywają elfy? Jakie pożyteczne gadżety odnajdziemy w kuchi "Pani Gadżet"?

  Czy dobrego smaku i gustu można się nauczyć? Jaka jest różnica pomiędzy tym, kto ma styl, a tym kto się dobrze ubiera? Kto powinien oceniać i wyrokować o tym, kto i co jest aktualnie modne? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Joannę Horodyńską i Sylwię Gliwa, które - jak się okazało - miały na ten temat zupełnie odmienne zdanie.

  Włoskie skórzane buty, biżuteria z diamentów, garnitur od Armaniego? Nie! Zobacz, co najcenniejszego ma w szafie Tomasz Jacyków! Stylistka Ewelina Rydzyńska przyjrzała się także garderobie Joanny Horodyńskiej oraz Roberta Kupisza.

  Przyjeżdżają do stolicy, by spełnić swoje marzenia o sławie i karierze. Sukces odnoszą nieliczni. W naszym studiu gościliśmy tych, którym się udało: wokalistę Wojtka Łozowskiego, dziennikarza Jakuba Poradę, stylistkę Joannę Horodyńską oraz dziennikarkę Ewę Wojciechowską. Jakie były ich początki w Warszawie? Czy to prawda, ze Łozo mieszkał w piwnicy?