Osi Ugonoh

  Na 10. urodzinach serwisu ELLE.pl pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich m.in. Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Reni Jusis i Osi Ugonoh. Znane i podziwiane kobiety w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym, czy lubią imprezować.

  Osi Ugonoh dobrze znana jest widzom TVN. Gwiazda siedem lat temu została zwyciężczynią 4. edycji programu "Top Model". Następnie pracowała na sesjach zdjęciowych i wybiegach w Polsce i za granicą. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o dyskryminacji, jaka spotkała ją w branży modelingowej.

  Osi Ugonoh znalazła miłość tuż po wygranej w "Top Model". Niestety, związek modelki nie przetrwał. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak dzisiaj wygląda jej życie uczuciowe. To pierwszy raz, kiedy Osi otworzyła się na ten temat.

  Osi Ugonoh siedem lat temu wygrała 4. edycję programu "Top Model". Następnie pracowała na sesjach zdjęciowych i wybiegach w Polsce i za granicą. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, co zainspirowało ją, by wydać dietetycznego ebooka.

  Osi Ugonoh siedem lat temu została zwyciężczynią 4. edycji programu "Top Model". Następnie pracowała na sesjach zdjęciowych i wybiegach w Polsce i za granicą. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiada o swoich korzeniach, rodzinie oraz o tym, czy zetknęła się z rasizmem.

  Osi Ugonoh 6 lat temu wygrała czwartą edycję "Top Model". Po programie pracowała jako modelka nie tylko w Polsce. Jak teraz wygląda jej życie?

  Program "Top Model" odmienił ich życie. O tym, jak potoczyła się ich kariera po programie i co dziś robią opowiedzieli nam w Dzień Dobry Wakacje: zwyciężczyni 4. edycji Osi Ugonoh, finalistka 5. edycji Karolina Pisarek i Michał Baryza, finalista 4. edycji. Razem z nimi na kanapie zasiadł Michał Piróg, prowadzący program "Top Model". Przypominamy, że 3 września rusza 7. edycja programu. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

  Osi Ugonoh znana jest z udziału w programie Top Model. Jako pierwsza czarnoskóra modelka wygrała polską edycję show. Zaprosiliśmy ją do kuchni Dzień Dobry TVN, aby wraz ze swoją siostrą Ogi przygotowała dania z dzieciństwa. Były to: ryż z czerwonym sosem, plantany z wołowiną, plantan na słodko i sałatka.

  Irlandzka Miss Africa i zwyciężczyni 4. edycji Top Model Osi Ugonoh pokazała się na jednej z warszawskich imprez ze swoją siostrą. Ogi wróciła do Polski z Irlandii i dziewczyny planują zamieszkać razem. Jak wygląda siostrzana miłość w ich wydaniu? O to i inne sprawy wypytała je dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy byłych uczestników Top Model: Samuela Kowalskiego, Karolinę Pisarek oraz Osi Ugonoh, która wygrała czwartą edycję programu. W Top Model zyskali rozpoznawalność, ale nie tylko. Jak program wpłynął na ich życie? Czy faktycznie był trampoliną do świata mody?

  Osi Ugonoh jest zwyciężczynią 4. edycji "Top Model". Po zakończeniu programu modelka niechętnie rozmawiała z dziennikarzami. Dlaczego? Czy wywiady ją peszyły? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Osi Ugonoh jest zwyciężczynią czwartej edycji "Top Model". Jak wygląda jej życie po programie? Dużo się zmieniło? Czy modelka doświadczyła dyskryminacji ze względu na swój kolor skóry? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który odwiedził Osi na planie sesji zdjęciowej. Ugonoh przed obiektywem aparatu pozowała w sukniach ślubnych autorstwa Patryka Wojciechowskiego, uczestnika drugiej edycji "Project Runway". Jak doszło do tej współpracy?

  W kuchni Dzień Dobry TVN modelka Osi Ugonoh i Piotr Kucharski przygotowali propozycje pysznych śniadań. Na stole pojawiły się: grzanki po polsku i ciepła sałatka warzywna z szynką. Smacznego!

  Jeden z największych talentów pięściarskich w Polsce. Od 11 walk niepokonany. Dlaczego Izu Ugonoh chciał się zmierzyć z Władimirem Kliczko? Jak wyglądały ich sparingi? Dlaczego Izu nazywa je wojną? Jak się czuje przed kolejną, zbliżającą się walką? Czy tęskni za rodziną? Czego najbardziej mu brakuje? Z Izu Ugonoh rozmawiała Agnieszka Rylik.

  Rozchwytywana modelka i utalentowany pięściarz - na naszych kanapach gościliśmy rodzeństwo Izu i Osi Ugonoh. Jak widzą swoją najbliższą przyszłość, jak wspierają się wzajemnie i gdzie jest ich prawdziwa ojczyzna.

  Wczoraj na pokazie Joanny Przetakiewicz na wybiegu pojawiły się finalistki Top Model: Osi Ugonoh i Marta Sędzicka. Dlaczego Osi miała ze ciasne buty? Jak wspominają pokaz? Co działo się na backstage'u? Jaki rozmiar stopy nowi Osi, a w jakim musiała wystąpić na wybiegu?

  Tydzień temu poznaliśmy zwyciężczynię 4. edycji programu Top Model. Została nią Osi Ugonoh. Drugie miejsce zajął Michał Baryza. Gościliśmy go w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy go o kulisy programu Top Model. Jak go wspomina? Czy program go czegoś nauczył? Jak jego dziewczyna znosi fanki Michała? Czy ma plany związane z modelingiem?