Gwiazdy

Ród Smoka - 4. odcinek serialu. Co wydarzy się w kolejnej części?

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Tron z Rodu Smoka

Przed nami już 4. odcinek serialu "Ród Smoka", który jest prequelem kultowej historii "Gra o Tron". Bohaterowie stoją przed coraz trudniejszymi decyzjami, a akcja nabiera tempa. Co się wydarzy? Gdzie i kiedy oglądać najnowszy odcinek?

"Ród Smoka" - o czym jest 4. odcinek serialu

Na platformie YouTube pojawiła się już zapowiedź najnowszego odcinka "Rodu Smoka". Tym razem nie doświadczymy skoku w przyszłość. W zapowiedzi Daemon Targaryen powraca do królewskiej przystani, aby odebrać należną sobie chwałę. Ogłasza się on Królem Wąskiego Morza przed królem Viserysem.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

O księżniczce Rhaenyry zaczynają krążyć nieprzychylne plotki, które spowodowało jej nocne wyjście. Na dworze Targaryenów wrze. Ze zwiastuna wynika, że król stanie w obronie swojej córki, o której rozpuszczono niepochlebne informacje.

Ostatnia scena sugeruje, że w serialu pojawi się atak. Nad statkiem płynącym z córką króla przelatuje smok. Słychać wtedy krzyk jednego z załogantów: "kryć się", co może wskazywać inwazję, nie wiadomo jednak czyją. O tym, co się wydarzy, dowiemy się wkrótce, bo już w przyszłym tygodniu.

Kiedy i gdzie oglądać 4. odcinek serialu "Ród Smoka"

Premiera 4. odcinka będzie miała miejsce 12 września na platformie HBO Max. Na głównym kanale telewizji HBO odcinek będzie można oglądać o godzinie 3:00. 

Zobacz zwiastun 4. odcinka serialu "Ród Smoka".

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: Don Arnold / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości