Gwiazdy

"Hotel Paradise 6" odc. 7. Który z panów zostanie pierwszym partnerem Eweliny?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN/Player.pl
"Hotel Paradise 6"

W siódmym odcinku "Hotelu Paradise 6" przekonamy się, który z panów zostanie pierwszym partnerem Eweliny. Czy piękna blondynka zdecyduje się podążać za głosem serca, czy przystanie na propozycje grupy?

7. odcinek "Hotel Paradise 6"

Przed nami już siódmy odcinek "Hotelu Paradise 6". Pojawienie się nowej uczestniczki Eweliny sprawiło, że niektórzy uczestnicy zaczęli na nowo planować taktykę, która ma na celu umożliwienie im dotarcia do finału. Który z panów zostanie jej pierwszym parterem?

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Już dziś dowiemy się, czy wybór pięknej blondynki będzie podyktowany sugestiami chłopaków, czy pozostanie ona niezależna w swoich przekonaniach. W kolejnym odcinku dojdzie także do interesującej rozmowy pomiędzy Moniką i Adamem. Uczestnik podzieli się z nią przemyśleniami na temat zagrożeń, jakie czekają na ich relację wraz z możliwym wejściem nowych osób.

Co wydarzy się w 7. odcinku?

Czy intrygi wobec Szahiry wyjdą na jaw? Jeden z uczestników postanowi pójść za głosem sumienia i wyjawi jej pewien sekret. - To po prostu cały dzień było na językach i cały dzień gdzieś tam trwało. Ja nie jestem taką osobą i chcę żyć z tobą w zgodzie - usłyszy Szahira.

Czego dowie się uczestniczka i jak zareaguje na te informacje? Czy atmosfera w raju ulegnie zmianie?

Hotel Paradise 6 - gdzie i kiedy oglądać

Szóstą edycję programu można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7.

Wszystkie odcinki, dodatkowe materiały i poprzednie sezony show są dostępne na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN/Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości