jesienna ramówka

  Czy piękna blondynka zdecyduje się podążać za głosem serca, czy przystanie na propozycje grupy?

  31 października na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek 5. sezonu "Totalnych Remontów Szelągowskiej". Na tapetę weźmie nie tylko mieszkania, ale i domy. Komu tym razem pomoże Dorota?

  Tym razem do programu mogli zgłaszać się także uczestnicy "MasterChef Junior".

  Pierwszy odcinek zobaczymy już 3 września.

  Zobacz, kto brylował na czerwonym dywanie.

  Dziennikarz od lat gromadzi rzeszę widzów przed ekranami TVN.

  Jesienią 2021 zobaczymy Marcina Prokopa w kilku formatach TVN. Będzie pojawiał się nie tylko w Dzień Dobry TVN, ale także w "Mam Talent!" oraz "Lego Masters". Jak dziennikarz radzi sobie z ułożeniem wszystkich swoich obowiązków w kalendarzu? Okazuje się, że ma jeszcze wolne terminy.

  Za nami jesienna konferencja ramówkowa TVN & Discovery, na której zaprezentowano nowości programowe na nadchodzący sezon. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które zaskoczyły stylizacjami. Wśród nich znalazły się m.in. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach czy Aleksandra Popławska. Kto wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie na końcu artykułu.

  Koniec lata nie musi oznaczać nudy, a najlepszym tego dowodem jest nowa ramówka stacji TTV, która swoją różnorodnością ma szansę przyciągnąć przed telewizory rzeszę wielbicieli dobrej zabawy i poruszających emocji. Nowe programy rozrywkowe, których emisja rozpocznie się już w ostatnich dniach sierpnia, z pewnością pozwolą widzom oderwać się od codziennej rutyny. Na antenie nie zabraknie też dobrze znanych formatów, które od lat cieszą się zainteresowaniem miłośników stacji.

  Jesienna ramówka TVN Style w 2021 roku to wysyp kobiecych formatów, które nie tylko poruszą interesujące tematy, ale też pokażą osoby, które nie boją się inspirować innych i walczyć o swoje marzenia. Sprawdź, co oglądać jesienią w TVN Style.

  Jesień w TVN7 będzie czasem, w którym nie zabraknie emocji i nikt nie będzie się nudził. Na antenę Siódemki powrócą uwielbiane przez widzów formaty, nie zabraknie też nowości. Kiedy obejrzymy pierwsze odcinki seriali i programów?

  W trakcie konferencji ramówkowej stacji TVN dyrektor programowy Edward Miszczak opowiedział o nowościach. W tym sezonie na widzów czekają niesamowite seriale oraz dużo rozrywki na wysokim poziomie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Edwarda Miszczaka - dyrektora programowego TVN. Opowiedział o dołączeniu do Discovery Communications oraz oczywiście o naszej jesiennej ramówce! Jakie nowe produkcje pojawią się na antenie TVN? Na które znane serie nie możecie się już doczekać?

  "Diagnoza" i "Drzewo Marzeń" to chyba najgorętsze nowości w jesiennej ramówce TVN. Wracają również programy takie jak: "Azja Express", "Kuchenne Rewolucje" i "Ślub od pierwszego wejrzenia". Czym jeszcze zaskoczymy Was tej jesieni? Na to pytanie najlepiej odpowie Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak.

  Już jesienią na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć nowy serial "Diagnoza". Jego główna bohaterka - Anna (w tej roli Maja Ostaszewska) nie pamięta swojej przeszłości. Wokół niej - cały sztab lekarzy. Kto jest czarnym charakterem serialu? O czym tak naprawdę jest serial i czemu tytuł może wydawać się mylący? W Dzień Dobry Wakacje gwiazdy serialu: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny i Aleksandra Konieczna opowiedzieli o kulisach powstawania produkcji. A pierwszy odcinek będziecie mogli zobaczyć już 5 września i 21.30!

  Czy jesienią 2015 powrócą na antenę znane seriale i programy rozrywkowe? Czy pojawią się nowości? W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje dowiecie się, co czeka widzów TVN w jesiennej ramówce. Zobaczcie też nowy spot wizerunkowy TVN! Podoba się Wam? Wystąpili w nim m.in.: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska.