Jesienna ramówka TVN Style. Lubiane gwiazdy w nowej odsłonie

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
mat. prasowe
Agata Młynarska zaprosi widzów do swojej taksówki
Agata Młynarska zaprosi widzów do swojej taksówki Dzień Dobry Wakacje
wideo 2/20

Jesienna ramówka pełna nowości dotyczy nie tylko Dzień Dobry TVN. Na fascynujące programy, intrygujących gości oraz ulubione cykle mogą czekać również wielbiciele i wielbicielki TVN Style. Po wakacyjnej przerwie z premierowymi odcinkami wracają kolejne serie. Co obejrzymy od września?

TVN Style. Lubiane gwiazdy w nowej odsłonie

Jesienną ramówkę 2023 w TVN Style otwierają dwa programy uwielbianej dziennikarki - Marzeny Rogalskiej. Na antenie po raz pierwszy pojawi się talk-show "Rogalska Show", w którym prowadząca spotka się ze znanymi osobowościami polskiego show-biznesu. Poza tym widzowie zobaczą dziennikarkę w 2. sezonie "Małych światów według Marzeny Rogalskiej", w którym gospodyni pozna wyjątkowe rodziny m.in. cyrkowców, łowców duchów czy Romów.

Jesienne wieczory umili widzom również obecność Agata Młynarskiej, która - prowadząc samochód - porozmawia z przyjaciółmi i bliskimi gwiazd w "Stylowym Taxi Agaty".

Do stacji powróci również Anna Nowak-Ibisz, która udowodni, że żadnej pracy się nie obawia. "Zawodowa Anka" to format, w którym dziennikarka spróbuje swoich sił w często niezwykle wymagających zawodach.

Nowości w TVN Style

"Życie zaczyna się po 60-tce" to program o kobiecej sile i pasji, która nie zna wieku. W show poznamy bohaterki, które doskonale czują się mimo upływającego czasu. Inteligentne i wychodzące poza schemat kobiety to również określenia pasujące do uczestniczek "EuroPolki studentki". Format przedstawi historię dziewczyn, które postanowiły wyjechać za granicę i poznać świat. W temacie odkrywania świata pozostaje "Pojedynek na podróże", w którym dwie pary pasjonatów wojaży rozplanują odległe wyjazdy i podzielą się z widzami patentami na tanie oraz praktyczne rozwiązania.

TVN Style to kanał, na którym nie może zabraknąć tematyki ślubnej. "Ślub last minute" pokaże historie par, które podjęły spontaniczną decyzję o małżeństwie. Na antenie nie zabraknie też kolejnego sezonu "Wakacji z teściową" oraz 9. serii programu "Zgłoś remont" z Krzysztofem Miruciem.

  • ·      ROGALSKA SHOW - premiera w poniedziałek 02.10.23 o godz. 22:00 
  • ·      STYLOWE TAXI AGATY - premiera w niedzielę 01.10.23 o godz. 18:40
  • ·      ZAWODOWA ANKA - premiera w środę 06.09.23 o godz. 22:00
  • ·      ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 60-TCE - premiera w czwartek 05.10.23 o godz. 22:00
  • ·      EUROPOLSKI STUDENTKI - premiera w niedzielę 08.10.23 o godz. 12:30
  • ·      POJEDYNEK NA PODRÓŻE - premiera w niedzielę 03.09.23 o godz. 15:30 
  • ·      ŚLUB LAST MINUTE - premiera w niedzielę 01.10.23 o godz. 17:40
  • ·      MAŁE ŚWIATY WEDŁUG MARZENY ROGALSKIEJ 2 - premiera w niedzielę 08.10.23 o godz. 16:30
  • ·      WAKACJE Z TEŚCIOWĄ 2 - premiera w niedzielę 29.10.23 o godz. 15:30
  • ·      ZGŁOŚ REMONT 9 - premiera we wtorek 12.09.23 o godz. 22:00

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości