Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Na którego z panów postawi Magda? Czas trudnych decyzji

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

W 23. odcinku "Hotelu Paradise" nie zabraknie trudnych sytuacji. Magda będzie musiała dokonać trudnego wyboru, który pozbawi pary jedną z uczestniczek. Zasady programu są jednak nieubłagane. Co się wydarzy?

"Hotel Paradise 6" - co się wydarzy w 23. odcinku?

Magda dostała szansę, aby wybrać jednego z uczestników do pary. Niestety ta decyzja jest równoznaczna z tym, że jedna z dziewczyn zostanie sama i wyląduje w tzw. "singlówce". Klaudia El Dursi pomimo tej trudnej sytuacji poleciła nie psuć sobie zabawy i korzystać z pobytu na rajskiej wyspie.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 22. odcinku?

"Hotel Paradise 6". Monika dała zadanie Grzegorzowi
"Hotel Paradise 6". Monika dała zadanie Grzegorzowi
wideo 2/5

Wśród uczestników show trwają też dyskusje, co wydarzy się w trakcie zbliżającego się Rajskiego Rozdania. Niektórzy wyjątkowo nie są pewni swojej pozycji.

W Panamie pojawił się także nowy uczestnik Marek ze Skarżyska-Kamiennej. Jak podkreślił "idzie po swoje i stara się być samcem alfa". Na początku będzie przyglądał się innym z ukrycia, a ci znajdą się w niezwykle stresującej sytuacji. Jak przyjmą go uczestnicy? Czego dowie się Marek, podglądając uczestników?

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości