Gwiazdy

Metamorfoza Olgi Król z "Top Model". "Nie bójmy się eksperymentów"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Metamorfoza Olgi z „Top Model”
Metamorfoza Olgi z „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Olga Król brała udział w 10. edycji "Top Model". Na początku programu poddała się metamorfozie. Stylista fryzur Łukasz Urbański mocno skrócił jej włosy, co spotkało się z nieprzychylnymi komentarzami internautów. Teraz w Dzień Dobry TVN modelka przeszła kolejną zmianę wyglądu.

Olga Król i jej emocjonująca metamorfoza

W trakcie 10. edycji "Top Model" niebywałe poruszenie wywołała metamorfoza Olgi Król. Stylista fryzur Łukasz Urbański mocno skrócił modelce włosy.

- Olga dokładnie rok temu miała fryzurę taką, jak pokazywaliście na zdjęciach. Dzisiaj ma długie włosy w zupełnie innym kolorze. Wiele osób mówiło, że zniszczyłem jej karierę na wiele lat, że te włosy już nie odrosną. Teraz mamy dowód na to, że to jest nieprawda. Nie bójmy się eksperymentów - powiedział Łukasz Urbański w Dzień Dobry TVN.

I dodał:

- Ja bardzo szanuję różnorodność i bardzo też mi zależało na tym w "Top Model", żeby odróżnić Olgę od innych dziewczyn. Ona ma urodę taką, która pasuje do tych krótkich włosów. Nie każdy udźwignie krótkie włosy, ale taka smukła sylwetka zawsze obroni te krótkie włosy.

Olga Król bardzo przeżyła moment ścinania włosów. Jednak szybko przyzwyczaiła się do fryzury, którą wykonał stylista.

- Przede wszystkim było to wspaniałe doświadczenie. Mogłam poznać siebie na nowo, zobaczyć siebie w nowej wersji, bo tak naprawdę nigdy wcześniej nie miałam krótkich włosów. Było to dla mnie poniekąd szokiem, ale kiedy zobaczyłam siebie na zdjęciach, byłam pod wrażeniem tej metamorfozy - przyznała Olga Król. Szybko przyzwyczaiła się do nowej, krótkiej fryzury. Niestety, na stylistę fryzur spadła fala hejtu. Dzień po emisji odcinka, w którym przeprowadzono zmianę wyglądu Olgi, Łukasz dostał mnóstwo wiadomości. Wśród nich takie, że najlepiej by było, gdyby potrącił go samochód, życzono śmierci jego rodzinie, a także utraty pracy.

Olga Król - metamorfoza w Dzień Dobry TVN

Po roku Łukasz i Olga pokazali zupełnie nowy wizerunek modelki, która ma teraz długie włosy.

- Cieszę się, że tamta sytuacja się wydarzyła, bo to mnie dużo nauczyło. Zobaczcie, rok temu Olga miała krótkie włosy, a dzisiaj ma długie. Fajnie jest eksperymentować - zaznaczył stylista.

- Włosy to nie są ręka czy noga, to odrośnie. Podczas tej metamorfozy się spotykałam z komentarzami, że wyglądam jak mężczyzna albo babochłop. Dla mnie to było o tyle niekomfortowe, że mi było szkoda kobiet, które zmagają się z jakimiś chorobami nowotworowymi czy nawet jeżeli kobieta ma włosy cienkie i nie jest w stanie ich zapuścić - podkreśliła Olga Król.

Modelka ma obecnie włosy przedłużane metodą kanapkową, która jest bardzo szybka, niewidoczna i bezpieczna. Łukasz Urbański zaznaczył, że sposoby przedłużania są tak zaawansowane, że warto skupić się na wybraniu odpowiedniego fryzjera, który wie, co robi. Co kilka miesięcy warto się zgłosić na poprawienie doczepów, a dobrze dobrane będą nam służyły nawet przez kilka lat. Olga podsumowała, że teraz planuje cieszyć się nową fryzurą, ale kto wie, czy za jakiś czas nie zmieni zdania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości