stylista fryzur

  stylista fryzur

  Młoda dziewczyna, niebanalna uroda, trochę nie z tej epoki. Monika ubiera się jak urzędniczka, ale chce to zmienić i nabrać pewności siebie. Z pomocą ruszyli jej nasi specjaliści: stylistka Sylwia Antoszkiewicz, makijażystka Marta Gąska oraz fryzjer Dawid Krynicki. Sprawdź, jaką metamorfozę przeszła nasza bohaterka.

  Idealny fryzjer nie tylko wykreuje odpowiedni wizerunek klientki, ale również dobierze odpowiednią dla jej włosów pielęgnację i stylizację. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy reżyserkę pokazów Katarzynę Sokołowską, aby powiedziała, czym - według niej - powinien charakteryzować się dobry fryzjer. Obok niej na naszej kanapie usiadł stylista fryzur Leszek Czajka. Co zrobić, aby zdobyć zaufanie klienta, a potem go utrzymać?

  Z problem oklapniętych włosów zmaga się wiele kobiet. Jak zatem zwiększyć ich objętość za pomocą fryzury i kosmetyków? O tym w Dzień Dobry TVN mówili styliści fryzur: Robert Persiński i Ildar Mustakimov.

  Jak prawidłowo myć włosy? Pokazał to krok po kroku, w studiu Dzień Dobry TVN, stylista fryzur Maciej Maniewski. Jakie błędy popełniamy najczęściej, myjąc głowę? Dlaczego na koniec mycia trzeba włosy spłukiwać zimną wodą?

  Jak dobrze wysuszyć włosy i ładnie je ułożyć i po co nam w suszarce zimne powietrze? Z tymi pytaniami Anna Klaczyńska zwróciła się do stylisty fryzur Macieja Maniewskiego z programu "Afera fryzjera". Jak zapanować nad puszystymi włosami, a jak układać cienkie i delikatne włosy? Jak powinno się suszyć włosy kręcone? Skorzystajcie z jego porad!

  Włosy nie lubią wysokich temperatur. Jak zatem umiejętnie używać prostownicy, aby ich nie zniszczyć? Czy każdy rodzaj włosa może być potraktowany przez to urządzenie? Czy można prostować włosy codziennie? O tym w Dzień Dobry TVN mówił stylista fryzur Maciej Wróblewski.

  Gwiazdy spędzają sporo czasu ze swoimi stylistami i fryzjerami. Z czasem te relacje stają się bardzo przyjacielskie - zauważa dziennikarz Dzień Dobry TVN, który przyznaje, że zaprzyjaźnił się ze swoim fryzjerem. Zobaczcie, kto czesze Annę i Roberta Lewandowskich, Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Margaret, Natalię Siwiec, Grażynę Wolszczak i Katarzynę Bujakiewicz. Ile kosztuje cięcie u renomowanego stylisty fryzur?

  W noc sylwestrową większość z nas chce wyglądać glamour. Jak prawidłowo zrobić loki? Jak zabezpieczyć włosy przed temperaturą lokówki? Ania Kalczyńska zapytała o to Daniela Kubicza i Rafała Czpaka, stylistów fryzur.

  Masz potargane włosy, a musisz szybko wyjść z domu? Gość Dzień Dobry TVN stylista fryzur Piotr Postek pokazał, jak zrobić ładną fryzurę w kilka minut. Były propozycje zarówno dla pań, które mają proste włosy, jak i dla tych z kręconymi włosami.

  Najbardziej otyli są policjanci, aktorzy i dziennikarze najczęściej są singlami, zaś fryzjerzy i kosmetyczki najczęściej myślą o... samobójstwie – wynika z badań Diagnozy Społecznej 2013. O bardziej lub mniej prawdopodobnych przyczynach takich wyników badań rozmawiali w studio Dzień Dobry TVN: Izabela Kielczy, Akndrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.