metamorfoza gwiazd

  metamorfoza gwiazd

  Maciej Dowbor zdecydował się na zmianę wizerunku, a efektami spektakularnej metamorfozy podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że zaskoczył tym internautów, którzy zdążyli już przyzwyczaić się do jego półdługich włosów i brody. Jak zareagowali na zmianę?

  A Ty kim zostaniesz, gdy dorośniesz? - takie pytanie niejednokrotnie zadawano nam w przeszłości. Pamiętasz swoją odpowiedź? Gdy patrzymy na to zdjęcie Izabeli Kuny, zastanawiamy się, czy już wówczas mogła przeczuwać, jaką ścieżką kariery podąży. Spójrzcie tylko - ciekawe, czy rozpoznacie na nim aktorkę.

  Dominika Tajner udała się do znanego salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Nie jest to jednak radykalne cięcie, jak to zwykle bywa, a wręcz przeciwnie - zdecydowała się na przedłużenie włosów. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Czuję się jak królewna - zadeklarowała.

  Dorota Szelągowska pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Choć nie każda prezenterka chce, by fani widzieli ją w naturalnej odsłonie, jeszcze przed wyjściem na antenę, prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zrobiła wyjątek. Na Instagramie zaprezentowała swoją niezwykłą metamorfozę. Makijaż i fryzura sprawiły, że obserwatorzy porównali ją do Marilyn Monroe.

  Mimo panującej pandemii, Edyta Bartosiewicz nie zwalnia tempa. Piosenkarka w maju wydała płytę "Ten moment", a teraz przygotowuje się do jej premiery w wersji winylowej. Równocześnie wydaje się, że szykuje nowy projekt. Fani wnioskują tak po opublikowanym przez nią zdjęciu, na którym szokuje swoim wyglądem. Przypomina Lady Gagę!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, dziennikarkę i bizneswoman, która mówi o sobie "korpolud". Nie rozmawialiśmy z nią jednak o jej osiągnięciach zawodowych, ale o niezwykłej metamorfozie, którą przeszła. Skąd ta potrzeba radykalnej zmiany? Jak na nowy wizerunek zareagowali najbliżsi? Jak reagowała na krytykę mediów? Podoba się Wam odmieniona Paulina?