Gwiazdy

Aleksandra Kisio wspomina castingi: "Padał taki zarzut, że jestem zbyt kobieca bądź sexy"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Aleksandra Kisio o swoim wyglądzie
Aleksandra Kisio o swoim wyglądzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Aleksandra Kisio w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską opowiedziała o swoich kompleksach. Aktorka ze względu na kobiece kształty wielokrotnie miała problemy ze zdobywaniem wymarzonych ról. Na szczęście, jak przyznaje, z wiekiem zaczęła akceptować swoje ciało.

Aleksandra Kisio o kompleksach

Aleksandra Kisio pojawiła się na konferencji akcji "DOTYKAM=WYGRYWAM" promującej metody profilaktyki raka piersi oraz zdrową percepcję ciała. W rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl przyznała, że ma wiele kompleksów.

- Przez wiele lat nie do końca lubiłam swoje ciało. Zawsze wydawało mi się, że jestem zbyt kobieca. Muszę się przyznać do tego, że uważałam, że jestem za gruba. Nie podobałam się się sobie w takim stopniu jakbym chciała. Oczywiście, dążę do doskonałości, do tego żeby się dobrze czuć z samym sobą. Czym jestem starsza, tym bardziej doceniam to, co mam i coraz bardziej się sobie podobam i coraz lepiej się ze sobą czuję - wyznała Kisio.

I dodała:

- Lubię swoje piersi, chociaż piersi w zasadzie zawsze lubiłam. Chociaż wolę jak są mniejsze, szczerze mówiąc, bo nie ograniczają moich ruchów, czuję się swobodniej.

Aleksandra Kisio o castingach

Aktorka przyznała, że obecnie nie reaguje na komentarze odnoszące się do jej ciała. Jednocześnie jednak nie ukrywa, że sylwetka nie zawsze ułatwiała jej pracę.

- Przez wiele lat na różnych castingach, spotkaniach z reżyserami, reżyserami castingu padał taki zarzut, że jestem zbyt kobieca bądź też zbyt sexy do jakiejś roli. To było bardzo krzywdzące, dlatego, że jestem aktorką i jestem w stanie stworzyć daną kreację, postać. Potrafię być też bardziej, jak to się mówi, zgrzebna bądź też skromna - podkreśliła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości