Szczere wyznanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej: "Każde kolejne dziecko to kryzys dla związku"

Anna Czartoryska-Niemczycka
Anna Czartoryska-Niemczycka o macierzyństwie
Źródło: Paweł Wodzyński/East News
Anna Czartoryska-Niemczycka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Uznana aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, jednak nie pozostaje wolna od codziennych trosk. W podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak mamy!" artystka szczerze opowiedziała o wyzwaniach, jakie niesie za sobą wychowywanie gromadki pociech.

Anna Czartoryska-Niemczycka odsłania kulisy życia rodzinnego

Anna Czartoryska-Niemczycka stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Utalentowana aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, ale w jej życiu niebagatelną rolę odgrywa także rodzina. W opiece nad czwórką pociech wspiera ją ukochany mąż, Michał Niemczycki. Artystka może również liczyć na pomoc ze strony najbliższych.

Gwiazdy o macierzyństwie

DD_20240512_Macierzynstwo_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

- Mamy to szczęście, że mamy fantastycznych dziadków, którzy są nieustraszeni i są gotowi wziąć nawet trójkę dzieci na weekend (....). To jest niesamowity luksus. Oczywiście teraz jak trójka dzieci idzie do dziadków, to my zostajemy z bobasem (...). Wtedy sobie idziemy na długi spacer. Masz inne oczekiwania, jak masz pierwsze dziecko, a inne oczekiwania, jak masz czworo. Przy pierwszym dziecku wiadomo, że chciałabyś jeszcze pójść do kina i na romantyczną kolację przy świecach, a dla nas naprawdę jest fajnie, jak zamówimy sobie jedzenie do domu - zdradziła młoda mama w rozmowie z Martyną Wyrzykowską i Natalią Hołownią.

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o macierzyństwie

Anna Czartoryska-Niemczycka od zawsze marzyła o dużej rodzinie. W podcaście "O mamy!" artystka przyznała, że wychowywanie gromadki pociech sprawia jej wiele radości. Co ciekawe, w dużej mierze jest to zasługa jej męża.

- Dla mnie fajne jest to, że mogę to z kimś dzielić. Jesteśmy w tym razem, lubimy nasze dzieci, lubimy z nimi spędzać czas - stwierdziła aktorka. Dodała też, że w obliczu rodzicielskich obowiązków bliskość pomiędzy partnerami często schodzi na dalszy plan, jednak można nauczyć się nad tym pracować.

- Myślę, że każde kolejne dziecko to jest kryzys dla związku i na pewno tego doświadczyliśmy (...), ale też już jest nam łatwiej. Wiemy, że te kryzysy były i wiemy, że one mijają. My po prostu dużo gadamy ze sobą - podsumowała Anna Czartoryska-Niemczycka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości