Szczere wyznanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej: "Każde kolejne dziecko to kryzys dla związku"

Anna Czartoryska-Niemczycka
Anna Czartoryska-Niemczycka o macierzyństwie
Źródło: Paweł Wodzyński/East News
Anna Czartoryska-Niemczycka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Uznana aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, jednak nie pozostaje wolna od codziennych trosk. W podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak mamy!" artystka szczerze opowiedziała o wyzwaniach, jakie niesie za sobą wychowywanie gromadki pociech.

Anna Czartoryska-Niemczycka odsłania kulisy życia rodzinnego

Anna Czartoryska-Niemczycka stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Utalentowana aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, ale w jej życiu niebagatelną rolę odgrywa także rodzina. W opiece nad czwórką pociech wspiera ją ukochany mąż, Michał Niemczycki. Artystka może również liczyć na pomoc ze strony najbliższych.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

- Mamy to szczęście, że mamy fantastycznych dziadków, którzy są nieustraszeni i są gotowi wziąć nawet trójkę dzieci na weekend (....). To jest niesamowity luksus. Oczywiście teraz jak trójka dzieci idzie do dziadków, to my zostajemy z bobasem (...). Wtedy sobie idziemy na długi spacer. Masz inne oczekiwania, jak masz pierwsze dziecko, a inne oczekiwania, jak masz czworo. Przy pierwszym dziecku wiadomo, że chciałabyś jeszcze pójść do kina i na romantyczną kolację przy świecach, a dla nas naprawdę jest fajnie, jak zamówimy sobie jedzenie do domu - zdradziła młoda mama w rozmowie z Martyną Wyrzykowską i Natalią Hołownią.

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o macierzyństwie

Anna Czartoryska-Niemczycka od zawsze marzyła o dużej rodzinie. W podcaście "O mamy!" artystka przyznała, że wychowywanie gromadki pociech sprawia jej wiele radości. Co ciekawe, w dużej mierze jest to zasługa jej męża.

- Dla mnie fajne jest to, że mogę to z kimś dzielić. Jesteśmy w tym razem, lubimy nasze dzieci, lubimy z nimi spędzać czas - stwierdziła aktorka. Dodała też, że w obliczu rodzicielskich obowiązków bliskość pomiędzy partnerami często schodzi na dalszy plan, jednak można nauczyć się nad tym pracować.

- Myślę, że każde kolejne dziecko to jest kryzys dla związku i na pewno tego doświadczyliśmy (...), ale też już jest nam łatwiej. Wiemy, że te kryzysy były i wiemy, że one mijają. My po prostu dużo gadamy ze sobą - podsumowała Anna Czartoryska-Niemczycka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości