Gwiazdy

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła. "Oto w końcu jest - nasz cud"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Martyna Końca - znana widzom z udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" - właśnie została mamą. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak czują się świeżo upieczona mama i dziecko?

Martyna Końca ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła

Martyna Końca była uczestniczką 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej związek zaaranżowany przez ekspertów nie przetrwał próby czasu i kobieta znalazła szczęście już po zakończeniu programu. Celebrytka za pośrednictwem Instagrama przekazała, że wraz z nowym parterem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- 10 dni po terminie i oto w końcu jest - nasz cud. Najpiękniejszy syn jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak na 10/10 - czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie. Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała również, że nie wszystko odbyło się zgodnie z planem. - Powiem tak - nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć nie była prosta, ale zdecydowanie warta - napisała.

W komentarzach pod postem uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" posypały się gratulacje i życzenia. - Wielkie moje gratulacje. Witamy na świecie - napisała jedna z komentujących osób. - Gratulacje i zdrówka dla Was. Jest cudowny - dodała inna internautka.

Martyna Końca. Jak potoczyły się jej losy w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Martyna Końca pojawiła się w 3. edycji niezwykle popularnego programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mimo starań ekspertów partner, którego dla niej wybrano - Przemysław Stelmach - nie przypadł jej do gustu. Martyna niemal od samego początku podkreślała, że mężczyzna nie jest w jej typie i zapewne nic z tego nie wyjdzie. Tak też się stało - para zdecydowała się rozstać.

Choć udział w programie zakończył się niepowodzeniem, to szczęście w końcu uśmiechnęło się do Martyny. W 2019 roku pochwaliła się, że jest w szczęśliwym związku. Zakochani właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl/Instagram/Martyna Końca

Pozostałe wiadomości