Gwiazdy

Brad Pitt debiutuje jako rzeźbiarz. Prace są hołdem dla osób, które skrzywdził

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Nowinki show-biznesowe
Nowinki show-biznesoweDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Brat Pitt zadebiutował jako rzeźbiarz. Jego prace można podziwiać w fińskim Tampere. Są one pewnego rodzaju hołdem dla osób, które cierpiały przez zachowanie aktora. O nowym zainteresowaniu artysty opowiedziała reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Brad Pitt został rzeźbiarzem

Nie od dziś wiadomo, że Brad Pitt jest artystą wszechstronnym. Aktor ma wiele interesujących pasji, a teraz dołącza do nich kolejne zainteresowanie. Okazuje się, że jeden z najprzystojniejszych mężczyzn świata został rzeźbiarzem. Dlaczego zdecydował się na rozwój tej umiejętności?

Według reporterki Sandry Hajduk-Popińskiej miał ku temu bardzo ważny powód. - Mierzy się w ten sposób ze swoimi demonami. Jak powiedział, każda z tych rzeźb jest hołdem dla osób, które skrzywdził - opowiedziała. Jego prace zobaczymy w Muzeum Sztuki w fińskim Tampere. Na wystawie można podziwiać także ceramikę muzyka Nicka Cave'a.

Najprzystojniejsi mężczyźni według Brada Pitta

Brad Pitt został również zapytany przez dziennikarzy, kto według niego jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie. - Mogę wskazać kogoś ze świata aktorskiego, bo to moje środowisko. Bez wątpienia jest to Paul Newman - wyjaśnił.

- Paul starzał się z godnością. Z tego co wiem, był wyjątkowym, ciepłym człowiekiem - dodał aktor. Artysta wyróżnił także wygląd George'a Clooneya.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Elisabetta A. Villa / Contributor

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości