Gwiazdy

"On się podoba wszystkim dziewczynom". Przystojny singiel wszedł do "Hotelu Paradise 6"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnik "Hotelu Paradise 6"

Na widok nowego uczestnika programu "Hotel Paradise 6" wszystkim dziewczynom zrobiło się gorąco. 26-letni David oczarował je nie tylko swoim spojrzeniem, ale i pięknym umysłem. Jest oczytany, pisze swoją książę, a także interesuje się psychologią i filozofią. Co jeszcze o nim wiemy?

"Hotel Paradise 6" - David

W 18. odcinku programu pojawił się kolejny nowy singiel. Tym razem jest to 26-letni David, który nazywa się obywatelem świata. Pochodzi z Mołdawii, ale kocha podróżować. Grając w różnych klubach piłkarskich, mieszkał w wielu państwach, między innymi w Grecji, Polsce czy Litwie. Dzięki temu mówi w aż czterech językach. Z powodu kontuzji musiał przejść na sportową emeryturę i obecnie szuka nowej drogi w życiu. Właśnie dlatego zgłosił się do "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 18. odcinku?

"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj spiskują
"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj spiskują
wideo 2/4

David jest artystyczną duszą. W wolnych chwilach czyta Puszkina, śpiewa, tańczy, ćwiczy, ogląda filmy Kieślowskiego. Pisze swoją pierwszą książkę, będzie to romans. Jest pewny siebie, otwarty na ludzi, wygadany, ambitny i jednocześnie czarujący. Jego ideał to naturalna dziewczyna z charakterem. Czy uda mu się taką poznać w programie?

Mieszkanki rajskiej willi z radością przywitały 26-letniego singla. Spodobał się im z wyglądu, a po krótkiej rozmowie jeszcze bardziej zyskał w ich oczach.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 18. odcinku?

"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj spiskują
"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj spiskują
wideo 2/4

- Ma taką fajną energię. Jak on powiedział, że czyta, pisze, interesuje się psychologią. Uwielbiam oczytanych facetów - powiedziała zachwycona Angelica. - Wydaje się bardzo fajny. Myślę, że zrobił bardzo dobre wrażenie na dziewczynach - dodała.

Hania podziela jej zdanie. - On mi się strasznie podoba. Jest przepiękny, jakiś taki wyjątkowy - wyznała.

Szahira nie spodziewała się, że David przypadnie jej do gustu. - To nie jest zupełnie mój typ, ale on ma takie coś w sobie. Wszystkim dziewczynom się podoba. Ja mogę patrzeć na niego cały czas - stwierdziła.

"Hotel Paradise 6" - David Źródło: mat. prasowe
"Hotel Paradise 6" - David Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości