Nowa singielka w "Hotelu Paradise 6". Adam dobrze ją zna. Co ich kiedyś łączyło?

uczestnicy "Hotelu Paradise 6"
Nowa singielka w "Hotelu Paradise 6". Adam dobrze ją zna. Co ich kiedyś łączyło?
Źródło: Player.pl
Do grona uczestników "Hotelu Paradise" dołączyła nowa singielka. 32-letnia Camilla wywołała duże poruszenie wśród mieszkańców rajskiej willi. Najbardziej zaskoczony był Adam. Kiedy ją zobaczył, szybko się zorientował, że już się kiedyś spotkali.

"Hotel Paradise 6". Kim jest Camilla?

Camilla pochodzi z Danii, ale od 8. roku życia mieszka w Polsce. Jest DJ-ką. Specjalizuje się w muzyce techno i house. Uwielbia przygody, gry, podróże, wyzwania i psychologię. I stąd pomysł na wzięcie udziału w "Hotelu Paradise". W Danii jest to format kultowy od 15 lat i Camilla razem z mamą śledzą go od samego początku.

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 16. odcinku?

HP6_ODC16_TVN_MIKOLAJ_HANIA
"Hotel Paradise 6". Mikołaj wspiera Hanię
"Hotel Paradise 6". Mikołaj wspiera Hanię
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Angeliki i Adama
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Angeliki i Adama

Nowa singielka przez całe życie uprawiała wiele sportów - sztuki walki, gimnastykę artystyczną, aerobik i zumbę. Teraz skupia się na siłowni i ściance wspinaczkowej. Jest wesoła i szczera. Ma w sobie wiele empatii, nie lubi konfliktów i agresji.

W przeszłości była w wielu związkach. Jej ostatnia relacja zakończyła się w grudniu 2019 roku. Ma duże wymagania jeśli chodzi o partnera - powinien być bardzo inteligentny, zaradny i zabawny, ale też mieć pazur. Szuka partnera, który będzie obok niej, a nie takiego na którym się uwiesi. Uważa, że kochała tylko raz i nawet jak wspomina tę relacje ma gęsią skórkę na skórze. Właśnie takiej miłości szuka. 

"Hotel Paradise 6". Adam i Camilla poznali się przed programem

Camilla zrobiła dobre wrażenie na uczestnikach. Kiedy Adam się z nią przywitał, dotarło do niego, że nie jest mu obca. Okazało się, że są z jednego miasta i kilka lat już na siebie trafili.

- Tak naprawdę znamy się troszkę lepiej, niż przedstawiliśmy to wszystkim uczestnikom. Szczecin jest mały moim zdaniem, tak że tutaj każdy się zna. Poznaliśmy się się chyba z 8 lat temu. Nic nie było między nami, typowo ziomalska relacja - powiedział Adam.

Camilla i jej kolega od razu zaszyli się w pokoju, by porozmawiać sam na sam.

- Ale fajnie cię tu widzieć, wiesz? - wyznał Adam.

- Lepiej, żeby nikt nie wiedział, że my się tak lepiej znamy, nie? - odpowiedziała Camilla. - Jak ja cię zobaczyłam dzisiaj, nie wierzyłam własnym oczom. Myślałam, że walnę na plecy, człowieku. Mówię, nie podnoszę nawet wzroku przez pięć minut, bo muszę przełknąć to - dodała.

Czy Angelika, obecna partnerka Adama, ma powody, by obawiać się o los w programie? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6". Camilla
"Hotel Paradise 6". Camilla
Źródło: mat. prasowe
"Hotel Paradise 6". Camilla
"Hotel Paradise 6". Camilla
Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla