singielka

  singielka

  Wakacje w pojedynkę to propozycja, którą znaleźć można w ofercie wielu biur podróży. Kobiety, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połowy, nie muszą już spędzać urlopu przed telewizorem lub, co gorsza, zupełnie rezygnować z letniego wypoczynku. Wczasy dla singielek cieszą się coraz większą popularnością. Ile kosztuje taki wyjazd i czy warto się na niego zdecydować?

  Wiele singielek z dziećmi uważa, że samodzielne rodzicielstwo zamyka drogę do miłości. Czy rzeczywiście tak jest? Z czym musi się liczyć mężczyzna, który zwiąże się z samotną kobietą z dzieckiem? Czy to prawda, że chętniej na taki związek decydują się młodsi mężczyźni? O zdanie zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN socjolog dr Julitę Czernecką i aktorkę Agnieszkę Wielgosz, która opowiedziała nam o swoich doświadczeniach w tym temacie.

  Niektórym kobietom trudno znaleźć partnera. Dlaczego? O błędach, jakie popełniają singielki rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: vlogerką Klaudią Klarą i psycholog Pauliną Biernat. Dowiedzieliśmy się również, jakie są typy singielek i co zrobić, żeby znaleźć wymarzonego mężczyznę.

  W dzisiejszym odcinku "Singielki" wystąpi Macademian Girl. Będzie to debiut aktorski popularnej blogerki. Jak Tamara czuła się na planie? Czy miała tremę? I jak jej pracę oceniają profesjonalni aktorzy?

  Przed nami nowy sezon Singielki. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorki Paulinę Chruściel i Julię Kamińską, aby powiedziały, co tym razem czeka serialowe siostry. Czy Elka znajdzie w końcu miłość?

  Pszczołom grozi wyginięcie, dlatego ekipa z serialu Singielka postanowiła działać, aby do tego nie dopuścić. Zobaczcie, jak wyglądały zbudowane przez aktorów domki dla pszczół. Ich pracę obserwowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Zakończyły się zdjęcia do pierwszej serii serialu "Singielka". Jak wakacje spędza Julia Kamińska? Gdzie wyjeżdża? O wakacyjne plany aktorki zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tym razem Filip Chajzer skupił się na gigantycznym problemie dziewczyn ze swojego pokolenia - mimo że są piękne, wykształcone i spełniają się w życiu zawodowym, to do pełni szczęścia brakuje im jednego: mężczyzny, który pokocha szczerze. Z dociekań Filipa wyszło, że problem jest dość złożony. Zobaczcie, do jakich wniosków doszedł i co zalecał szczęściarom, którym udało się złowić fajnego faceta ;)

  Na planie Singielki zjawili się nowi aktorzy: Rico, Nico, Chochla i Łobuziak. Vipsiaki - bo tak są nazywane - przybyły ze schroniska na Paluchu. Dlaczego znalazły się na planie serialu? Jak się spisały? Czy nie "gwiazdorzyły" za bardzo? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziś wieczorem zobaczymy setny odcinek serialu "Singielka". Z okazji okrągłego jubileuszu byliśmy z kamerą na planie serialu. Jak zmieniło się życie Pauliny Chruściel odkąd została Elką? Czy to prawda, że na potrzeby roli musiała przejść sporą metamorfozę? Co zmieni się w życiu Elki w najbliższych odcinkach? Co lub kto sprawi, że główna bohaterka serialu na nowo odkryje w sobie kobiecość? Z Pauliną Chruściel rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Paulina Chruściel, czyli serialowa Elka zaprosiła ekipę Dzień Dobry TVN do swojego mieszkania. Paulina oprowadziła Agnieszkę Jastrzębska po wszystkich pomieszczeniach i zdradziła kilka sekretów z telewizyjnej produkcji. Czy wiecie kto sypia w łóżku Elki w przerwach między ujęciami? ;)

  W Singielce Paulina Chruściel gra główną bohaterkę - Elkę, która poszukuje idealnego faceta. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy ją, gdzie uczyła się zawodu, jakie ma marzenia związane z aktorstwem i dlaczego nie bywa na imprezach show-biznesowych. Aktorka zdradziła nam również, jak i z kim zamierza spędzić walentynki - i nie będzie to jej mąż ;)

  Mateusz Janicki jest jedną z gwiazd serialu "Singielka". Czy jego postać zdobędzie serce głównej bohaterki Elki? Aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział z kolei, jak poznał swoją obecną żonę. Czy wiedzieliście, że poznali się już w liceum?

  Serial TVN "Singielka" zyskał ogromną popularność. Z tej okazji zorganizowano spotkanie dla fanów serialu. Co wydarzy się w życiu głównej bohaterki? Czy w końcu znajdzie miłość swojego życia? Z aktorami serialu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele mam singielek obawia się, że nie znajdą już nowej miłości, a jeśli już ją znajdą, to czy partnerzy zaakceptują ich dzieci lub dzieci - partnerów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Jak sobie to wszystko poukładać? W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: psychologa Marzenę Mawricz oraz panie, które mają doświadczenie w tym temacie: Katarzynę Krawczyk - partnerkę Piotra Zelta i Agatę Kościkiewicz.

  Dominika Gwit i Filip Bobek poznali się w czasie wakacji podczas prób do serialu "Singielka". Co ich połączyło? Czego Dominika uczy się od Filipa? I czy poza planem również się spotykają?

  Na planie Singielki pojawił się prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Czy jego pojawienie się oznacza, że dołączył do obsady serialu? Czy uścisk Bartka i Pauliny Chruściel oznacza się, że mają się ku sobie? ;)

  O zmianach w życiu serialowej Elki, z odtwórczynią roli - Pauliną Chruściel - rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN wróży serialowi świetlaną przyszłość. Dlaczego? Jaki związek z popularnością serialu ma styl głównej bohaterki?

  W serialu Singielka Julia Kamińska gra siostrę głównej bohaterki - Natalię, a Mateusz Janicki wciela się w postać fotografa, który przyjaźni się z główną bohaterką. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jakie wiadomości aktorzy dostają od fanów? Czy według Mateusza serial oglądany jest przez mężczyzn?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Czesław Mozil - o tym, co ważne w przyszłości i o tym, co miało znaczenie w przeszłości. Oprócz tego ważna sprawa wagi codziennej - czy warto iść na udry z własnymi sąsiadami? A na koniec emocje, które może wywołać tylko taka Singielka. Na pewno będziecie chcieli poznać ją bliżej. Bądźcie z nami o 8.30!

  O dzisiejszej pogodzie Agnieszka Cegielska opowiadała z Sękocina, z planu "Singielki". O kulisach nowego serialu TVN Agnieszka porozmawiała z Pauliną Chruściel, czyli Elką - singielką oraz jej serialową przyjaciółką graną przez Dominikę Gwit.

  Już dzisiaj premiera pierwszego odcinka nowego serialu TVN "Singielka". Kto gra główną bohaterkę Elkę? Czy Mikołaj, w którego postać wcielił się Filip Bobek stara się o względy Elki? Czy relacje między bohaterami serialu są dobre? Na plan serialu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  5 października na antenę TVN wchodzi nowy serial. O czym opowiada fabułą "Singielki"? W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z odtwórcami głównych ról, między innymi z Pauliną Chruściel, Mateuszem Janickim i Filipem Bobkiem. Dlaczego główna bohaterka wyznaczyła sobie akurat 274 dni na znalezienie miłości?