Ta 30-latka nigdy nie była w związku. "Jestem zadowolona ze swojego życia"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Komu trudniej znaleźć drugą połówkę?
Komu trudniej znaleźć drugą połówkę?
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Nie ma miłości bez zazdrości?
Kłótnie w związku
Kłótnie w związku
Wiele osób dąży do tego, aby być w związku. Bez drugiej połówki czują się bowiem samotni, nieszczęśliwi i niespełnieni. Ta kobieta udowadnia, że może być inaczej. W mediach społecznościowych otwarcie przyznaje, że choć ma 30 lat, nigdy nie była w relacji, za to cieszy się życiem.

Perfekcyjne życie singielki

Wiele kobiet wciąż przejmuje się stereotypami. Uciekając przed określeniem "stara panna", na siłę szukają miłości u boku przypadkowych mężczyzn. Gdy ci nie pojawiają się przez długi czas, zaczynają czuć się gorsze i niechciane. Tak wcale nie musi być. TikTokerka o imieniu Jordy udowadnia, że życie bez mężczyzny u boku istnieje i jest ono równie atrakcyjne.

30-letnia Amerykanka niedawno opublikowała w sieci nagranie, w którym przyznała, że nigdy nie była w związku. - Czasem to bywa smutne. Widzisz, jak twoi przyjaciele wchodzą w nowe związki, kończą je, a potem znajdują kolejnych partnerów, a ty w tym czasie jesteś jak piąte koło u wozu - przyznała niewzruszona.

Następnie wymieniła zalety bycia singielką, których jest znacznie więcej niż wad. Śmiało przyznała, że poczucie wolności dało jej przestrzeń do samorozwoju. Całą energię mogła bowiem skupić tylko na sobie. I choć miło jest się zakochać, na razie nie planuje zmieniać swojego stylu życia.

- Mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, przeprowadziłam się tam, gdzie chciałam. Mogę wydawać pieniądze na siebie i to, co chcę robić. (…) Tak, czasem czuję się samotna, ale odczuwam też dużą wolność związaną z byciem singielką. (…) Gdybym była w związku mając dwadzieścia parę lat, nie byłabym tą samą osobą, którą jestem dziś - zaznaczyła.

Kobiece wsparcie

Pod nagraniem 30-latki pojawiło się wiele komentarzy zarówno od młodych dziewcząt, jak i dojrzalszych kobiet. Wszystkie jednogłośnie podziękowały TikTokerce za słowa prawdy. Dzięki jej historii poczuły, że nie są jedyne, a na świecie są panie o podobnych poglądach i przekonaniach.

"Mam 26 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Mimo że bardzo chciałabym, żeby to się zmieniło, uczę się cieszyć byciem singielką, póki jeszcze mogę", "Mam 28 lat i nigdy nie miałam chłopaka. I właściwie, uwielbiam być singelką. Uwielbiam robić rzeczy sama. Dla mnie bycie samą wcale nie jest straszne", "Mam 27 lat i nigdy nie miałam chłopaka, wiedzą o tym tylko moi najbliżsi przyjaciele. Nigdy nie mówię innym ludziom, bo mówią: kłamiesz", "Mam 46 lat. ​​Nigdy się nie całowałam. Nigdy nie miałam chłopaka. Wszyscy o tym wiedzą i nie obchodzi mnie, czy będę singielką na zawsze" - pisały internautki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TikTok, papilot.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dougal Waters/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości