Związki i seks

Te zachowania odstraszają mężczyzn. Czego nie lubią w nas panowie?

Związki i seks

Autor:
Nastazja
Bloch
para, która postanowiła się rozstać

Niedawno poznałaś fajnego mężczyznę, na którym zaczęło ci zależeć, jednak on po kilku spotkaniach wycofał się i podziękował za znajomość? Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że nasze zachowania mogą odstraszać potencjalnych kandydatów. Co najbardziej razi panów w zachowaniu kobiet?

Nieatrakcyjne zachowania kobiet

Randki bywają stresujące. Każdej singielce zależy bowiem na dobrym pierwszym wrażeniu. Nie bez powodu skupiamy się na wyglądzie, perfekcyjnym makijażu i idealnie dobranej stylizacji. W końcu chcemy wypaść jak najlepiej. Jednak rzeczą znacznie ważniejszą od naszego wizerunku, jest zachowanie. Złe podejście potrafi skutecznie odstraszyć potencjalnego partnera. Co takiego najbardziej denerwuje mężczyzn?

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jestem nieśmiała i mało wiem o świecie

Mężczyznom imponują kobiety pewne siebie, mądra i zaradne. Zatem przestań udawać bezradne dziecko i nie traktuj partnera jak osoby wszechwiedzącej. Co więcej, jeśli sama nie uwierzysz w siebie i swoją atrakcyjność, nie licz na to, że zobaczy to w tobie druga osoba. Pod warstwą kompleksów będzie narastać tylko frustracja. Zatem jeśli on powie ci kolejny raz, że jesteś piękna, nie mów "daj spokój, wiele bym zmieniła", tylko uśmiechnij się i podziękuj.

Zazdrość – niech się martwi co dalej

Powiedzmy sobie szczerze, chyba każda z nas choć raz w życiu zapragnęła wzbudzić zazdrość u mężczyzny. Problem w tym, że niektóre "akcje" przechodzą najśmielsze oczekiwania, naszej wyobraźni a my płyniemy za daleko. Flirtowanie z innymi, gdy się z kimś spotykasz, bądź opowiadanie partnerowi, że masz innych, z którymi też się regularnie widujesz, jet po prostu nie na miejscu. Potencjalny parter, zamiast się zakochać, potraktuje cię jak przelotną znajomość.

Nadgorliwość gorsza od…

Nie ma nic gorszego niż narzucająca się kobieta, która nadskakuje i z całej siły stara się postawić partnera w centrum wszechświata. W takich sytuacjach istnieje ryzyko, że przytłoczony mężczyzna po prostu odejdzie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie pokazanie mężczyźnie, że jesteś niezależna i masz swoje życie i hobby. Może zarazisz go jedną ze swoich pasji?

Nigdy mnie nie zdobędziesz

Drugim typem kobiet są takie, które za wszelką ceną pragną udowodnić mężczyźnie, że ich nie zdobędzie. Jeśli zgrywasz niedostępną i wiecznie zbywasz potencjalnego kandydata, przygotuj się na to, że nadejdzie dzień, w którym on zrezygnuje z ciebie. W końcu ile miesięcy można się starać, jeśli druga strona ciągle jest na „nie”.

Ale kochasz mnie już czy jeszcze nie?

W miłości nie ma sensu się spieszyć. To nieco niezręczne, gdy po kilku miesiącach znajomości oczekujemy od nieznajomego, że wyzna nam miłość czy się oświadczy. Takie naleganie i pospieszanie może go odstraszyć.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Nick Dolding/GettyImages

Pozostałe wiadomości